ua en ru

У Києві хочуть підвищити проїзд у громадському транспорті до 8 гривень

У Києві хочуть підвищити проїзд у громадському транспорті до 8 гривень Фото: Нужненко Сергій/УНІАН

У столиці мають намір підняти вартість однієї поїздки

В Києві з 15 липня планують збільшити плату за проїзд у транспорті, який курсує у звичайному режимі руху, і в маршрутних таксі. Так, комунальне підприємство "Київпастранс" може підняти тариф на перевезення пасажирів в наземному громадському транспорті до 8 грн за одну поїздку.

За даними УНІАН, підвищення тарифу передбачено фінансовим планом підприємства, оприлюдненим в наказі Департаменту транспорту КМДА від 23 квітня 2018 року "Про затвердження річного фінансового плану КП "Київпастранс" на 2018 рік".

Попередньо, підняти вартість проїзду мають намір в транспорті, що курсує у звичайному режимі руху, і в маршрутних таксі.

Згідно з документом, при плануванні доходів від перевезення пасажирів за січень-липень 2018 року (до 15.07.2018) враховано встановлені тарифи на перевезення пасажирів трамваєм, тролейбусом, автобусом, фунікулером та міською електричкою відповідно 4 і 5 грн за 1 поїздку, згідно з розпорядженням КМДА від 16 червня 2017 року, і 8 грн (прогнозований) - за період з 15 липня по грудень 2018 року.

Також згідно з наказом, у фінансовому плані враховано прогнозоване підвищення тарифу на проїзд у маршрутному таксі - до 8 грн з липня по грудень 2018 року.

"В результаті, в 2018 році "Київпастранс" очікує отримати доходи від перевезення пасажирів в сумі 1 117,4 млн грн, що на 59,1% більше, ніж було заплановано на 2017 рік і на 53,7% більше фактичного показника", - зазначили у інфорагентстві.

Раніше повідомлялося, що у КМДА вивчають доцільність підвищення тарифів на проїзд.

Які дні будуть вихідними у травні (відео: STYLER.rbc.ua)