ua en ru

У Києві клофелінщики обікрали відомого журналіста

У Києві клофелінщики обікрали відомого журналіста Клофелінщіки обікрали відомого журналіста (фото: psni.police.uk)

Група чоловіків напоїла та обікрала редактора телеканалу

В ніч з 12 на 13 квітня у Святошинському районі Києва група клофелінщиків напоїла і обікрала відомого журналіста, який є шеф-редактором програми новин одного з великих телеканалів Віктора С. Про це інформує "Cтрана", посилаючись на джерело у силових структурах.

Почалося все з того, що журналіст вирішив відпочити в компанії друзів. Всі випивали, а надалі вирішили переміститися для проведення дозвілля в одну з квартир столиці.

На вечірці до них приєдналися ще два хлопця. Підозри у медійника вони не викликали, а тому шахраї вирішили цим скористатися. Вони підмішали в напій клофелін, після чого він відключився.

Безпорадність чоловіка виявилася на руку шахраям. Вони викрали банківські карти, гроші та цінності. А також викрали автомобіль. До речі, за цим фактом вже порушено кримінальну справу з кваліфікацією інциденту як розбій (ч. 2 ст. 187 КК України) та викрадення (ч. 1 ст. 289 КК України).

Нагадаємо, що знахабніла няня з Києва обікрала сім'ю. Неприємна ситуація сталася в липні 2018. Дівчина проводила співбесіду з безліччю кандидатів, зупинившись на конкретній особі. Дівчина зазначає, що ніколи нічого не ховала, оскільки довіряла працівниці і вважала це недоречним.

Нагадаємо, що студенти затримали злодія, який обікрав вагітну жінку. Двоє студентів університету фіскальної служби України стали свідками пограбування жінки на вулиці Університетській. Чоловік викрав у неї 400 гривень. Небайдужі хлопці затримали злодія, поклавши того на живіт на землю і не даючи втекти.

Раніше повідомлялося про те, що під Дніпром охоронці приватної фірми пограбували будинок з 9-річною дівчинкою. При цьому у зловмисників була при собі зброя.