ua en ru

"Крим — наш. І не крапка, а знак оклику": у Росії з'явилася нова "кримнашистка"

"Крим — наш. І не крапка, а знак оклику": у Росії з'явилася нова "кримнашистка" Фото: Катерина Гордон (facebook.com-ekaterina.gordon)

Своїм висловлюванням кандидат вирішила завоювати симпатії виборців

Російська журналістка і правозахисниця Катерина Гордон, яка висунула свою кандидатуру для участі у виборах президента Росії в 2018 році, записала відеозвернення. У ньому вона відповіла на кілька найбільш поширених питань, у тому числі про приналежність Криму.

Відео було опубліковано на її сайті.

"Я вважаю, що Крим — наш. І не крапку, а знак оклику. Все інше — пусті балачки", — заявила Гордон.

Зазначимо, що Катерині Гордон 37 років. Журналістка, теле - і радіоведуча. Автор пісень і кількох книг. З червоним дипломом закінчила факультет педагогіки і психології МПГУ імені Леніна. Навчалася на Вищих курсах сценаристів і режисерів (ВКСиР) в майстерні П. Е. Тодоровського.

На телебаченні вела програми на каналах М1, ТВЦ, О2, "Зірка". На радіо працювала ведучою на радіостанції "Срібний дощ" (рубрика "Діагноз"), "Культура" (авторська програма "Майстер-клас"), "Ехо Москви" (співведуча програми "Добрt полювання").

Своїм заявою балотуватися в президенти Гордон зачіпає відразу двох претендентів на президентську посаду від опозиції — Олексія Навального, реєстрацію якого як кандидата Гордон, судячи з усього, не вірить, і Ксенію Собчак.

Остання заявила про своє рішення взяти участь у президентській гонці 18 жовтня. Незважаючи на підозри в тому, що висунення Собчак є справою рук адміністрації президента, і сама Ксенія, і представники Кремля неодноразово заперечували.

До речі, у РФ з'явився ще один кандидат на пост президента.