ru ua

"Крим ніколи не був українським": владика Павло зробив чергову скандальну заяву (відео)

"Крим ніколи не був українським": владика Павло зробив чергову скандальну заяву (відео) Фото: Владика Павло (lavra.ua)

Настоятель Києво-Печерської лаври вважає, що Крим був переданий Україні в сталінські часи

Настоятель Києво-Печерської лаври владика Павло заявив, що Крим був відданий Україні "незаконно" у часи диктатора Йосипа Сталіна. Про це він сказав під час словесної перепалки з активістами C14. Відповідне відео з заявою владики оприлюднив один з лідерів організації Євген Карась на своїй сторінці в соцмережі Facebook (з 16:00).

"Ти знаєш історію, що Крим ніколи не був українським?" - сказав священнослужитель УПЦ Московського патріархату.

Він заявив, що входження Криму до складу УРСР відбулося в період сталінізму (на відео з 16:00 хвилини).

ПРИЙШЛИ КОЛЯДУВАТИ ДО СЕПАРІВ У ЛАВРУ. КИЯНИ! ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО КОЛЯДУВАННЯ! ПРИХОДЬТЕ! ЗРОБІТЬ РЕПОСТ! Цікавимося чи покаялися грішники з ФСБ за ті, що: Настоятель Києво-Печерської Лаври системно поринув у корупцію та аморальність: - митрополит Павло без боязні Господа розкрадає гроші з ремонтних та реставраційних робіт у Лаврі; - владика Павєл був депутатом від Партії регіонів в 2008 році, а до того сам казав, що думав балотуватися від комуністів; - їздить на мерседесі S-класу в свій маєток під Києвом; - у 2014-му році порівняв Януковича з Ісусом Христом; - неодноразово хамив та нападав на журналістів Десятки членів охоронних структур Московського патріархату та Києво-Печерської Лаври стали бойовиками у сепарів: - один з перших керівників бойовиків "Ромашка" - пономар Києво-Печерської Лаври. Саме він керував групою сепарів, що першими вчинили напад на "Альфу" СБУ під Слів'янськом; - ще один з перших командирів сепарів - "Кедр" - Дмитро Жуков, що десяток років керував "православними" ходами, які виходили з Києво-Печерсько Лаври; - Алєксєй Сєліванов, керівник "Вєрного казачєства", яке охороняло заходь Московського патріархату і неодноразово несли вахту в Лаврі, зараз воює з бойовиками в ЛНР

Опубліковано Євгеном Карасем 8 січня 2018 р.

Відео: Заява владики Павла (facebook.com/yevgen.karas)

Варто відзначити, що указ, згідно з яким Кримський півострів (Кримська область РРФСР) був переданий зі складу Російської радянської федеративної соціалістичної республіки Українській РСР, президія Верховної Ради СРСР видала 19 лютого 1954 року (в хрущовські часи).

До речі, в мережі обурені висловлюванням намісника Лаври.