ru ua

"Кусюча зима": синоптик розповіла, коли в Україну прийдуть справжні морози

"Кусюча зима": синоптик розповіла, коли в Україну прийдуть справжні морози Фото: Морози (pixabay.com/ru/users/Eirena)

11 і 12 січня погода в Україні залишиться без змін

Народний синоптик Наталка Діденко розповіла українцям, коли в країні настане справжня зима із сильними морозами. За її словами, це відбудеться з 13 січня. 11 і 12 січня погода змінюватися не буде. Про це повідомила Наталка на своїй Facebook-сторінці.

"Хто хоче кусючішої зими, хто стежить за регулюванням опалення, щоб рахунки були без валеріани, хто вміє чекати і не заламувати ярославною руки і врешті решт побачити справжній лапатий сніг - тоді вам сюди, у цей прогноз близької перспективи.11-12 січня погода в Україні майже без змін.А ось з 13-го січня, на Маланки, і з 14 січня, на Василя, і до 16-го січня можуть врізати непогані морози. Вночі до -12 градусів, а на сході та на Сумщині, Чернігівщині, Полтавщині й до -15 градусів. ", - написала синоптик.

Діденко повідомила, коли може піти сніг.

"З 17 січня почне з'являтися сніг та трохи підвищиться температура повітря.
Спочатку сніг - такий собі, учбовий, для розкачки. А ось на Водохреще та Івана, 19-20 січня, може нарешті прийти букварна зима - 'ой, снігу, снігу білого... заїнько... де бродить хитрий лис' і так далі. Тобто, 19-20 січня ймовірні красиві лапаті снігопади з помірним чи невеликим морозом. Краса зимова, коротше, яку всі так чекали на Різдво", - підсумувала синоптик.

"Кусюча зима": синоптик розповіла, коли в Україну прийдуть справжні морози"Кусюча зима": синоптик розповіла, коли в Україну прийдуть справжні морозиСкріншот (facebook.com/tala.didenko)

До речі, у пустелі Сахара випав сніг (фото).