ru ua

"Квартал 95" пожартував про призначення Єпіфанія предстоятелем ПЦУ

"Квартал 95" пожартував про призначення Єпіфанія предстоятелем ПЦУ Фото: колаж РБК-Україна

Також у передачі "Чисто News" коміки жартували про підвищення тарифів на опалення тощо

Відео: YouTube / Студія Квартал 95 Online

Популярні коміки студії "Квартал 95" у новому випуску гумористичного шоу "Чисто News" не обійшли увагою проведення в Києві 15 грудня Об'єднавчого собору і обрання митрополита Переяславського та Білоцерківського Епіфанія (Думенка) предстоятелем автокефальної церкви. Ролик опублікований на YouTube-каналі артистів (тема піднімається на 2 хвилині 50 секундах передачі).

Ведучий новин - шеф авторського цеху Студії "Квартал 95" Валерій Жидков - розповів про проведення собору у Софії Київській та нагадав, що крім Єпіфанія, якого підтримував глава УПЦ КП Філарет, також були розглядали кандидатури митрополита Вінницького і Барського Симеона (УПЦ Московського патріархату) і єпископа Вишгородського і Подільського Володимира (Черпака) з УАПЦ Останнього - чисто номінально.

"Квартал 95" пожартував про призначення Єпіфанія предстоятелем ПЦУ

Скрін: Відео: YouTube / Студія Квартал 95 Online

У підсумку за Єпіфанія проголосувала більшість учасників собору.

"Не завжди ж вінницьким вигравати", - зазначив Жидков.

Крім того, він додав, що в Об'єднавчому соборі, незважаючи на наполегливі пропозиції, брали участь тільки два ієрархи від Московського патріархату.

"...А це рівно на два більше, ніж очікувалося", - сказав Валерій.

Також у передачі "Чисто News" коміки жартували щодо закупки двох "Мерседесів" для президента Петра Порошенка, про підвищення тарифів на опалення, про повернення Насірова та на інші "гарячі" теми.

"Квартал 95" пожартував про призначення Єпіфанія предстоятелем ПЦУ

Скрін: Відео: YouTube / Студія Квартал 95 Online

У випуску шоу брав участь і популярний шоумен Євген Кошовий.

Треба зазначити, що в коментарях до ролика у користувачів соцмережі випуск викликав двоїсті враження, деякі дорікають гумористам у надмірній політизованості:

"На моїх очах з гумористичної передачі перетворилися на опозиційну"...

"Квартал 95" пожартував про призначення Єпіфанія предстоятелем ПЦУ"Квартал 95" пожартував про призначення Єпіфанія предстоятелем ПЦУ

Скрін коментарів: Відео: YouTube / Студія Квартал 95 Online

Як повідомлялося раніше, студія Квартал 95" запустила новий гостросоціальний флешмоб про тарифи на опалення для українців.

Нагадаємо, нещодавно у Вінниці громада та прихожани Свято-Преображенського собору УПЦ Московського патріархату підтримали митрополита Вінницького і Панського Симеона (Шостацкого) і перейшли під юрисдикцію Православної церкви України.

Дивіться також:

Відео: РБК-Україна