ua en ru

Кращі коханки: найпалкіші знаки Зодіаку

Кращі коханки: найпалкіші знаки Зодіаку Ілюстративне фото (РБК-Україна)

Еротичний гороскоп відверто розповість про представників деяких знаків Зодіаку

Еротичний гороскоп на березень 2019 обіцяє представникам деяких знаків Зодіаку особливо бурхливі інтимні задоволення та каскади пристрасті на любовному поприщі.

Астрологи докладно розкажуть про найкращих коханок по знаку Зодіаку. Ними стали народжені під сузір'ям Близнюків, Лева, Козерога і Раку.

Ракам віддали перше місце

Представники цього знака Зодіаку абсолютно комфортно почувають себе в безмежних "рамках" любовних утіх. Свій панцир вони готові відкрити для океану пристрасті, і подарувати партнерові не менш рясні задоволення. Але зверніть увагу, що Раки досить честолюбні, тому "золота медаль" їм особливо гріє душу, так що краще і не намагатися її відібрати у них. Рак в плані безпосередньо інтимних питань - справжні піонери.

Козероги також намагаються не відставати

Якщо Козероги поставили перед собою мету бути "відмінницями" в коханні, то домагаються її, граючись. До того ж справа не пильна, а навчаються вони сумлінно і старанно, як люди зі сталевим сідницями. Додамо, що Козероги дуже талановиті, тому здатні схоплювати все на льоту. Але якщо вже схоплять, то переучувати цих пристрасних "практиканток" доведеться наполегливо.

Кращі коханки: найпалкіші знаки Зодіаку

Фото: Колаж (РБК-Україна)

Левиці готуються до стрибка

Представники цього гордого знака Зодіаку завжди хочуть бути в лідерах та найкращими. Зірки кажуть, що на любовному поприщі партнерам краще не клацати "батогом", а балувати "пряником", причому чим більше ласощі - тим краще. В іншому випадку на будь-який помах батога біля своєї вельможної особи Левиці стануть жорстко мстити.

Близнюки не нудьгують

Близнюки в березні будуть почувати себе бадьоро і в тонусі. Навіть якщо народжені під цим знаком Зодіаку і не прагнутимуть до пошуків інтимних звершень, ті їх самі знайдуть. Все у вас виходитиме легко і природно, навіть без підготовки, адже у вашому організмі є особлива опція "схоплювати все на льоту".

Як повідомлялося раніше, фінансовий гороскоп на березень 2019 обіцяє успіх далеко не всім знакам Зодіаку. Декому доведеться понести збитки в поточному місяці.

Нагадаємо також , що з 6 по 28 березня всі знаки Зодіаку так чи інакше будуть відчувати негативний вплив ретроградного Меркурія. У цей період астрологи радять бути дуже обережними у прийнятті важливих рішень - як на роботі, так і в сім'ї.