ua en ru

"Любила випити": 45-річна мешканка Луцька випала з вікна

"Любила випити": 45-річна мешканка Луцька випала з вікна Колаж РБК-Україна

Жінка зв'язала канат зі штор, але не змогла втриматися

1-го січня о 15:00 на вул. Бандери, 15 з вікна 5-поверхового будинку випала 45-річна жителька Луцька. Сусіди стверджують, що дівчина любила випити. Про це інформує "Перший канал соціальних новин".

На знімках видно, що жінка зв'язала канат зі штор і спустила його з вікна, однак спроби спуститися не увінчалися успіхом. На місце події оперативно виїхали медики і поліція.

Фото: (Перший канал соціальних новин)

Жінка була госпіталізована. Лікарі стверджують, що потерпіла вижила, подробиці не уточнюються. Сусіди про інцидент говорять неохоче, хоча деяких все-таки вдалося розговорити.

Проживаючі в одному будинку з потерпілою кажуть, що вона впала, коли намагалася вибратися з квартири через вікно. "Точно не знаю, але я чув, що жінка любила випити. Можливо, її закрили через це в квартирі", - висловлюють припущення сусіди.

Нагадаємо, що у поїзді на пенсіонерку впала полка з пасажиром. 58-річна жителька Миргорода Надія Полякова отримала роздроблення тазу і зараз знаходиться в Тернопільській обласній лікарні.

Ми писали, що у Києві молодий хлопець викинувся з вікна багатоповерхівки. За інформацією поліції, загиблий стояв на обліку у психіатра.

Ми повідомляли, що у Новій Каховці студент покінчив із собою в гуртожитку. Інцидент стався під час святкових вихідних. Молодий чоловік разом з друзями повечеряв в їдальні, а потім пішов у свою кімнату.