ua en ru

"Люди вимикали звук в російській трансляції": Ризатдинова розповіла, як за неї вболівали в Криму

"Люди вимикали звук в російській трансляції": Ризатдинова розповіла, як за неї вболівали в Криму Фото: Ганна Різатдінова (РБК-Україна)

Знаменита українська гімнастка поділилася з журналістами розповідями своїх близьких, яким довелося дивитися трансляцію російських телеканалів

Уродженка Сімферополя Ганна Різатдінова, яка виборола два перших місця з художньої гімнастики на Олімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро, поскаржилася на некоректний переклад під час росiйської трансляції. За словами 23-річної знаменитості, слухати те, що говорили журналісти, близьким спортсменки було просто неможливо.

"Мені розповідали, що була російська трансляція, і люди навіть вимикали звук, тому що неможливо було слухати російських коментаторів і їх коментарі. Вони дивилися без звуку, але дивилися! Хтось психував включав в інтернеті яку іноземну трансляцію. Тому що говорилося на російському каналі те, що взагалі ні на одну голову не одягнеш. Але люди все одно вболівають за нас", — розповіла знаменита спортсменка "Обозревателю".

До речі, в мережі з'явилася пародія на нещодавню заяву Володимира Путіна.