ua en ru

Маршрутник жорстоко познущався над хворою школяркою: усі деталі

Маршрутник жорстоко познущався над хворою школяркою: усі деталі Колаж РБК-Україна

Повідомляється, що 13-річна дівчинка виховується у багатодітній родині, тому має пільговий проїзд

Нещодавно в Мелітополі водій маршрутки познущався над дівчинкою з пороком серця. Чоловік закрив 13-річну школярку у салоні автобуса і не випускав з тієї причини, що дівчинка не показала посвідчення при вході у салон. Після інциденту стан дівчинки погіршився, а мама постраждалої школярки написала заяву в поліцію. Про скандал з водієм маршрутки, який познущався над хворою дівчинкою, повідомляє "РИА-Мелітополь".

Мати постраждалої школярки розповіла подробиці інциденту. За її словами, 13-річну школярку водій закрив у салоні маршрутки і не випускав з тієї причини, що вона не пред'явила посвідчення про пільговий проїзд при посадці в транспортний засіб.

Дівчинка виховується у багатодітній родині, тому у відповідності з чинним законодавством, вона може безкоштовно пересуватися на громадському транспорті. Крім того, школярка, над якою познущався маршрутник, перебуває на обліку у кардіолога через порок серця.

Як розповідає мама постраждалої, в той день дівчинка поверталася додому на маршрутці і при виході пред'явила водієві посвідчення, чим вивела його з себе. Чоловік почав ображати дитину, дорікаючи в тому, що вона не показала документ відразу. Він заявив, що в такому разі просто не взяв би безкоштовну пасажирку. Не обійшлося і без класичного в цьому випадку "понароджують".

Маршрутник жорстоко познущався над хворою школяркою: усі деталі

Скандал з водієм маршрутки в Мелітополі (ілюстративне фото: РБК-Україна/Віталій Носач)

Після того, як водій випустив всіх пасажирів з маршрутки, він закрив двері і почав "виховувати" дівчинку: принижував дитину, висловлював образи на адресу батьків дівчинки і вимагав у неї гроші.

"Давай плати, а то не вийдеш", - кричав чоловік.

Дівчинка відповіла, що грошей у неї немає і просила випустити її. Тільки після дзвінка мамі водій відкрив двері вигукнувши дівчинці слідом ще кілька образ. Постраждала прийшла додому вся в сльозах, щоб заспокоїти її, батькам довелося вдатися до медикаментозної допомоги.

Дізнавшись подробиці інциденту, мама школярки зателефонувала на гарячу лінію і викликала поліцію. Правоохоронці прибули на виклик, однак, переконували її не подавати заяву, так як дівчинка не запам'ятала номер мікроавтобуса. Однак, жінка наполягла на своєму, вона сповнена рішучості знайти і покарати водія, який проявив фізичне і психологічне насильство до малолітньої, вимагав у неї гроші і наніс моральну травму.

Нагадаємо, що під Тернополем маршрутник вигнав на мороз двох сиріт.

Раніше ми розповідали, що водій маршрутки висадив 11-річну дівчинку на мороз.

До речі, у Львові подорожчає проїзд у маршрутках.