ua en ru

У Мелітополі жінка з дитиною "кидалася" під машини (відео)

У Мелітополі жінка з дитиною "кидалася" під машини (відео) Фото: РБК-Україна

Ні жінка, ні дитина, на щастя, не постраждали

У мережі з'явилося відео, як у Мелітополі жінка разом з дитиною переходить проїжджу частину в невстановленому місці, незважаючи на жвавий потік транспорту. Про це передає ria-m.tv.

На відео видно, як легковажна жінка ризикує життям дитини і своєї власної, вибігаючи на дорогу прямо перед проїжджаючими машинами, причому в якихось 10-20 метрах від пішохідного переходу. Ні жінка, ні дитина, на щастя, не постраждали.

Увага! На відео можна услишать нецензурну лексику +18

Відео: Жінка з дитиною "кидалася" під машини (youtube.com/РИАМелитополь)

У виданні зазначили, що таким чином безвідповідальні пішоходи створюють аварійні ситуації, наражаючи на небезпеку себе, а іноді і своїх дітей.

Додамо, що відповідальність за порушення ПДР прредусмотрена і для пішоходів, але невідомо, чи понесе ця жінка покарання за цей вчинок.

Раніше повідомлялося, що в Києві на Лісовому масиві стався смертельне ДТП за участю пенсіонерки і маленької дівчинки, які намагалися перебігти жваву трасу в недозволеному місці.

Наголошується, що дитина практично не отримав жодних травм. Удар припав на пенсіонерку. Літня жінка отримала важкі травми і померла в машині швидкої медичної допомоги.

Історія подорожчання проїзду в громадському транспорті