ru ua

Міністерство проституції: українці висміяли пропозицію узаконити нічних метеликів

Міністерство проституції: українці висміяли пропозицію узаконити нічних метеликів Колаж РБК-Україна

Багато хто вважає, що вона вже узаконена і сидить під куполом на Грушевського

Нещодавно Генеральний прокурор Юрій Луценко висловився про можливість легалізації сфери інтимних послуг в Україні. На його думку, це допоможе вивести галузь із тіні і поповнити держбюджет.

Користувачі мережі висловили свою думку: більшість українців вважає таку міру цілком логічною, однак багато експертів вважають, що наша країна поки ще не готова до таких радикальних змін.

Хоча більшість людей і підтримує легалізацію, багато хто жорстко "пройшовся" по політикам, вважаючи, що проституція вже узаконена, інакше, як можна ще назвати те, що відбувається в українській політиці. Коментатори соцмереж не соромляться у виразах.

"Якщо діяльність повій трудова, а вона трудова, то податком обкласти треба. І обов'язково відсоток на війну включити. А то одні воюють, а інші *бутся", - запропонував Олег Таранов.

"Я за. Був у Швейцарії, там проституція легалізована, там думають про природні потреби одиноких людей, про захист і здоров'я жінок, що працюють у цій сфері та про надходження коштів в бюджет. Крім того, це сприяє зменшенню корупції в правоохоронних органах, які, як правило, разом з криміналом і кришують цю сферу і набувають величезні неофіційні статки ", - підтримав Володимир Павленко.

"Соромлюсь запитати, а що публічний будинок під куполом з великою люстрою нелегальний..." - зіронізував Alex Faktorovish.

Міністерство проституції: українці висміяли пропозицію узаконити нічних метеликів

Скріншот коментарів: facebook.com

"Вже легалізували... Верховна Рада. 450 жриць сидять. Але від них збитки лише", - пожартував Олег Сергєєв.

"Повії відносяться до сфери послуг? Значить обслуговування тільки на мові. За язик штрафувати!", - написав Ibrahim Bey.

"Панове чиновники і депутати всіх рівнів, не забудьте пристроїти у ці ряди своїх дружин, сестер і дочок!" - запропонувала Віра Мартя.

"Для того, щоб легалізувати повій, спочатку з них треба зняти депутатську недоторканність", - пожартував Ед Полтавський.

"Після вчорашньої облави на Ленінградському шосе, всі затримані повії вимагають вважати себе військовополоненими", - посміялася Tatiana Kazmin.

Міністерство проституції: українці висміяли пропозицію узаконити нічних метеликів

Скріншот коментарів: facebook.com

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що користувачі мережі вдосталь покритикували чергове викриття борделя в Києві.

До речі, нещодавно ми повідомляли про те, що скандальну блогерша Настю Рибку і її "секс-тренера" затримали в Російській Федерації в аеропорту Шереметьєво.

Відео: РБК-Україна