ua en ru

Батьки морили дитину голодом: нові обставини НП в Мелітополі

Батьки морили дитину голодом: нові обставини НП в Мелітополі Батьки морили голодом дитину в Мелітополі - на них накладуть штраф

Батьки відбудуться штрафом за знущання над дитиною

Півторарічний малюк, якого батьки морили голодом у Мелітополі Запорізької області, знаходиться в лікарні. За невиконання батьківських обов'язків батька хлопчика покарають штрафом, повідомляє РИА-Мелітополь з посиланням на місцеву поліцію.

Нагадаємо, виснажену дитину виявила гінеколог, яка прийшла відвідати вагітну жінку, що давно не була на огляді. Лікар побачила жахливі антисанітарні умови, холод, зіпсовану їжу на плиті, а дитина сиділа на ліжку і гризла сиру картоплю. Жінка миттю повідомила про неблагополучну сім'ю в центр соціальних служб.

У поліції проінформували, що 23-річного батька хлопчика покарають за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Ухилення батьків від виконання обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей).

Санкція статті передбачає штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн).

В даний час співробітники служби у справах дітей вирішують подальшу долю дитини, - повідомили в Мелітопольському відділі поліції.

Нагадаємо, під час засідання у справі депутата Новоукраїнської районної ради Олександра Мольченка, який ледь не до смерті заморив свого чотирирічного сина голодом, чоловік поскаржився на погане самопочуття і попросив перенести засідання.

До речі, в Дніпрі шестеро учнів четвертого класу отримали отруєння через саморобні іграшки - "лизуни", рецепт виготовлення яких вони знайшли в інтернеті.