ru ua

Музика внє політікі? Російські зірки закатали істерику через MARUV

Музика внє політікі? Російські зірки закатали істерику через MARUV MARUV (фото: instagram.com/maruvofficial)

MARUV отримала підтримку російських зірок

MARUV не поїде на Євробачення 2019 від України. Цей факт не залишився непоміченим у Росії. Так, тамтешні зірки, артисти і продюсери критикують українців і вважають себе "більш людяними".

Наприклад, відомий продюсер-українофоб Йосип Пригожин, який раніше запропонував послати MARUV на пісенний конкурс від Росії, в прямому ефірі на росТБ заявив, що український уряд веде себе агресивно по відношенню до конкурсанток на Євробачення.

"Ставлять дівчат в заручники і запитують: "Чий Крим?" - сказав Пригожин і істерично додав, що "в усьому винен Порошенко".

Про скандал висловився ще один продюсер Віктор Дробиш. За його словами, "це остання справа - приплітати політику до музики".

"Політики України піаряться більше, ніж артисти. Мені дуже приємно, що позиція Росії тут "Ласкаво просимо!". Українці у нас стають кращими співаками і співачками року", - заявив він.

Його також "збурили" українські зірки, які "виступають проти колег з Росії і при цьому спокійно приїжджають і заробляють десятки тисяч євро за один візит" в РФ.

Ще один знаний українофоб Армен Гаспарян також "наїхав" на українців.

"Пора Києву заходити з козирів: відправити туди вокальне тріо "Бандераси" у складі Порошенка, Парубія, Турчинова з піснею "Викопали хлопці схрон", - типу пожартував Гаспарян у своєму Twitter.

Раніше MARUV заявила, що не поїде на Євробачення від України, тому що "музикант, а не бита на політичній арені". Таким чином співачка зробила свій вибір на користь концертів в РФ.