"Треба виходити з реалій": в мережі розповіли, хто буде платити за відновлення Донбасу

"Треба виходити з реалій": в мережі розповіли, хто буде платити за відновлення Донбасу
Фото: Зона АТО (twitter.com/DubovoySlavyans)

"Для міжнародних інвестицій потрібна прозорість влади"

Екс-голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж розповів, хто буде платити за відновлення Донбасу. Про це він заявив в інтерв'ю "Апострофу".

Він підкреслив, що РФ не буде за це платити.

"Треба виходити з реалій - ніяких репарацій не буде. Сьогодні реально говорити про виведення військ Російської Федерації, бойовиків з тих територій, повернення наших громадян (більше півтора мільйонів) на територію, де вони проживали, створення передумов для відродження інфраструктури і, найголовніше, економіки", - сказав Маломуж.

Екс-голова Служби зовнішньої розвідки вважає, що відновлення на Донбасі буде відбуватися за рахунок корпоративних інвесторів.

"За чий рахунок? За рахунок наших корпоративних інвесторів – Японії (я з ними розмовляв, там є готовність), Південній Кореї, Малайзії, Філіппін, Індонезії, частково Китаю, Індії, Саудівської Аравії, ОАЕ, Бразилії, Канади, США, ЄС. Ось наші нові інвестори для нової економіки, це стрибок, який дасть нове життя", - говорить Маломуж.

Він підкреслив, що для міжнародних інвестицій потрібна прозорість влади, ефективна модель економіки.

"Це ті умови, які сьогодні ставить міжнародне співтовариство", - розповів Микола.

Нагадаємо, що Микола Маломуж розповів про невдоволення російських еліт політикою Путіна.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся