ua en ru

Над нами вирішили поглумитися: Ніцой зробила гучну заяву про Євробачення 2019

Над нами вирішили поглумитися: Ніцой зробила гучну заяву про Євробачення 2019 Колаж РБК-Україна

Письменницю збентежив договір, який надали переможниці

Українська письменниця Лариса Ніцой, яка раніше оголосила "війну" Вікіпедії через Айвазовського, різко висловилася стосовно Євробачення 2019. Відповідний пост опублікований у соцмережі Facebook.

"Національне телебачення вирішило поглумитися над нами. Спочатку Національне завело на конкурс на Євробачення купу конкурсантів-колабораціоністів, які співпрацюють з Росією, змусило українського глядача вибирати претендента серед колабораціоністів, а потім сказало: "А навіщо ви голосували за колаборанта?" - обурюється Ніцой.

Також письменницю збентежив договір, який надали переможниці. Оскільки вона вважає, що ця формальність не виключає того, що MARUV може порушити обіцянку.

Ніцой зазначила, що виконавиця навіть на відборі в Україні говорила не рідною мовою, а російською. Жінка вважає, що було б правильніше скасувати її поїздку, а не підписувати договір.

Скріншот: (facebook.com/larysa.nitsoi)

"Це перевірка перед виборами. Якщо суспільство промовчить, то й сюрпризів на виборах не буде. Перевіряють настрої суспільства, хочуть переконатися, чи легко нами керувати, чи будемо чинити опір", - прокоментував один з користувачів.

Нагадаємо, що нещодавно письменниця заявила, що в Україні мовний закон потрібен для того, щоб захистити українську мову від запозичених слів.

Також ми писали про те, що письменниця Лариса Ніцой прокоментувала скандальне інтерв'ю екс-співачки і новоспеченого політика Анастасії Приходько.