ua en ru

Ґвалтували новонароджену дитину: малюкові довелося перенести складну операцію

Ґвалтували новонароджену дитину: малюкові довелося перенести складну операцію Колаж РБК-Україна

Батьки систематично знущалися над місячним немовлям

Молоді батьки катували свою новонароджену дитину і застосовували до нього сексуальне насильство. Подробиці жахливої історії розповіли на сайті видання Metro.

23-річний Ісмаїл С. і 26-річна Ніна Р. пішли під суд за те, що завдавали своєму новонародженому сину страшні фізичні травми. Вони ґвалтували свого сина різними предметами для того, щоб задовольнити свої сексуальні схильності.

Коли дитина була вилучена з сім'ї і передана медикам – їм довелося провести складну хірургічну операцію і вживити малюкові штучний анус, так як його власний був сильно пошкоджений.

Судовий розгляд ведеться в німецькому місті Людвігсхафен-ам-Райні і прокурор Губерт Штробер зізнався, що такого жаху не бачив ні він, ні його колеги за все своє життя.

Ніна працювала продавцем до зустрічі з Ісмаїлом. З'ясувалося, що вона з раннього дитинства проявляла садистські нахили і закатувала на смерть двох домашніх морських свинок.

У 2017 році вона вийшла заміж за Ісмаїла і в 2018 році народила абсолютно здорового хлопчика. Під час судового розгляду з'ясувалося, що у звірствах брав участь також і батько малюка.

За словами прокурора, він завдав дитині криваву рану в області геніталій, а також безліч помітних синців.

Медики, які оглядали дитину, виявили у нього перитоніт, пошкодження черепа, крововилив у мозок, зламані ребра, кровотечу з очей, пошкодження легенів і серця.

Лікарі зробили все, щоб врятувати йому життя. На даний момент йому вже сім місяців і його віддали на піклування в прийомну сім'ю. А над батьками малюка триває суд, вирок винесуть в травні.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що нелюд ґвалтував дівчинку прямо на очах у її матері і молодшого сина.

А також повідомляли про те, що у Чернівецькій області батько протягом декількох років ґвалтував дочку і мати не стала йому перешкоджати.