ru ua

"Нація терпил": український пранкер жорстко "пройшовся" по росіянам

"Нація терпил": український пранкер жорстко "пройшовся" по росіянам Фото: Пранкер Вольнов (instagram.com jekavolnov)

Він каже, що не боїться кримінальної відповідальності в РФ

Український пранкер Євген Вольнов, який у телефонній розіграші повідомив про сотні загиблих при пожежі в ТРЦ "Зимова вишня" в Кемерово, прокоментував те, що Росія оголосила його у міжнародний розшук. Про це передає "Обозреватель".

Євген каже, що не боїться кримінальної відповідальності в РФ.

"Росія така країна, в якій вони подають в розшук людей за дивним принципом. Згадайте, той самий Яценюк в Чечні. Тому, як і закони РФ, так і цю справу, порушену СК РФ, я верчу на осі", – заявляє Вольнов, додавши, що і далі буде стежити за ситуацією в Кемерово.

Пранкер порівняв побиття студентів на Майдані в 2013 році і пожежа в ТРЦ, назвавши росіян "нацією терпил".

"Здається, українцям вистачило побитих студентів, щоб вийти за рамки ось цього страху. Чомусь росіянам 80 вбитих, спалених корупцією людей, недостатньо для того, щоб взяти в свої руки? Ми що, на націю терпил чи що дивимося? Виходить так", - вважає він.

Чоловік також відреагував на погрози з боку чеченських чиновників. Раніше міністр Чечні у справах національностей, зовнішніх зв'язків, друку та інформації Джамбулат Умаров заявив, що якщо перед главою Чечні Рамзаном Кадировом буде поставлено державне завдання знайти українського пранкери Євгена Вольнова, він її виконає.

"Якщо буде така державна задача поставлена в межах компетенції, то, повірте мені, Рамзан Ахматович її виконає дуже філігранно, і вороги Росії будуть покарані", – сказав Умаров в ефірі радіостанції "Говорить Москва".

"Я затроллил цілу Росію, чим РФ може мене налякати?", - відповів Вольнов.

Нагадаємо, що в СБУ розповіли, видадуть пранкери Вольнова РФ.

Хайп-таксі #4: "Ваше ставлення до легалізації короткоствольної зброї (фото: РБК-Україна)