ua ru

Знайти і покарати: поліція відмовляється розслідувати справу про замерзлу студентку

Знайти і покарати: поліція відмовляється розслідувати справу про замерзлу студентку Колаж РБК-Україна

У поліції стверджують, що дівчина була п'яна і вийшла сама

Трагедія, яка сталася ще 8 січня з 21-річною Іриною Дворецькою, замерзлою в лісі в Житомирській області, набирає нових обертів. Громадськість вимагає покарати винних і обурюється бездіяльністю правоохоронців. Поліція стверджує, що історія неоднозначна, бо дівчина була п'яна. Styler спробував розібратися у ситуації та зрозуміти, що насправді сталося тієї ночі.

Отже, в ніч з 7-го на 8-ме січня студентка Новоград-Волинського медичного коледжу сідає до автобуса, який прямує за маршрутом Копище - Житомир, щоб доїхати до хворої матері в місто Олевськ.

Під час поїздки з'ясовується, що в дівчини нема 25 гривень, щоб заплатити за проїзд. Водій разом з контролером висаджують дівчину в лютий мороз -20 градусів посеред глухої дороги о четвертій ранку.

Знайти і покарати: поліція відмовляється розслідувати справу про замерзлу студентку

Іриною Дворецька (facebook.com)

Дівчина заблукала, намагаючись пройти через лісову дорогу, потрапила до бобрової ями і померла від переохолодження. 10 січня між селами Перга і Рудня-Хочинська її знайшов батько-лісник.

"Саме стоячи з відкритими очима і знайшов її батько, більш ніж через дві доби, а не правоохоронці", - пише депутат Житомирської облради Олена Галагуза в Facebook.

Громадськість шокована бездіяльністю правоохоронних органів, адже за два тижні Олевська нацполіція не опитала жодного свідка.

23 січня на сесії Олевської районної ради депутат райради Володимир Рабош зробив депутатський запит на голів Олевської райдержадміністрації, районної ради, керівника відділення нацполіції та прокурора району з приводу загибелі дівчини.

З'ясувалося, що водієм конкретно цього автобуса був Олег Желинский, який раніше вже встрявав у ДТП, в результаті якого під колесами загинули жінка і дівчинка-підліток.

Знайти і покарати: поліція відмовляється розслідувати справу про замерзлу студентку

Водій автобуса: (facebook.com)

У свою чергу депутат Житомирської облради Олена Галагуза в Facebook написала, що "ситуація неоднозначна" і правоохоронці повинні з'ясувати подробиці НП.

"Мені сказали: дівчина була п'яна, вийшла сама, загрузла в багнюці, перед тим посварилася з батьками. Це якщо коротко. Більше інформації повинно бути з усіх сторін", - зазначила вона.

Зупинка, на якій вийшла дівчина, знаходиться за два кілометри від села. Навіть якщо дівчина була п'яна, що не виключено, бо було Різдво, навряд чи по своїй волі вона вирішила прогулятися в мороз о четвертій ранку глухою дорогою, - стверджує Олена Галагуза.

До того ж, сестрі загиблої спершу відмовили в прийомі заяві, а потім, прийнявши за другим разом, запропонували самим шукати свідків.

Нагадаємо, нещодавно на вулицях Києва помітили водія-регулювальника, який намагався навести порядок на дорозі, розмахуючи битою.

Раніше ми також писали про те, що міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що у великих містах незабаром зникнуть всі маршрутки, а на їх місце вийдуть автобуси "Неоплани".

Також ми повідомляли про те, що Уляна Супрун розвіяла міф про ремені безпеки - вона розповіла про те, що ефективність ременів доведена науково.