ru ua

Незвичайний "делікатес": у Волинській школі дітей годують кашею з хробаками

Незвичайний "делікатес": у Волинській школі дітей годують кашею з хробаками Колаж РБК-Україна

Батьки висловлюють обурення і просять ЗМІ про допомогу

В Устилузькій ЗОШ дивні "добавки" в каші виявили ще місяць тому. Страва з хробаками шокувала всіх. Батьки школярів влаштували скандал, тоді широкого розголосу школі вдалося уникнути. Однак працівники установи не зробили жодних висновків і цього разу усе повторилося, передає Media Volodymyr.

Мешканці Устилуг, чиї діти відвідують місцевий навчальний заклад, шоковані. Працівники школи нічого не змінили і не відреагували на скаргу належним чином. Звернення до дирекції не дало ніяких результатів, тому батьки просять допомоги у ЗМІ.

За словами батьків, обіди, які стоять 16 гривень в день, абсолютно не відповідають технологічним картам. В кашу, як і раніше, можуть потрапляти комахи, а м'ясні котлети не першої свіжості - смак і запах вкрай неприємний. У чаї відсутній навіть натяк на цукор.

Більшість батьків готують дітям їжу вдома або відправляють до школи з бутербродами. Навіть вони не настільки шкідливі, як обід в установі. На даний момент справа стоїть на місці, санітарна служба, за словами дорослих, у конфлікті брати участь відмовляється.

Нагадаємо, що доктор витягнув з шестирічної дівчинки щось огидне. Батьки занепокоїлися тим, що набряк носа у дівчинки не проходить, а навпаки збільшується. Тоді вони звернулися в місцеву лікарню - лікар уважно оглянув пацієнтку і виявив чужорідне тіло в лівій ніздрі дитини.

Ми писали, що жителя Мелітополя шокував делікатес з хробаками. Варто відзначити, що прокоментувати придбану рибу обіцяв представник керівництва мелітопольського рибного цеху. Але на момент публікації новини, коментар від нього не надійшов.

Ми також повідомляли про те, що мешканка міста Коломія Івано-Франківської області в аптеці купила дитячий чай для своєї дитини. Але, як виявилося, чай був зіпсований і в ньому були черв'яки.