ru ua

Несправедливо рано: зірки сумують про смерть Юлії Началової

Несправедливо рано: зірки сумують про смерть Юлії Началової Фото: instagram.com/julianachalova

Юлія Началова померла в одній з клінік Москви

Юлія Началова померла вчора, 16 березня, у віці 38 років. Відомі артисти висловили свої співчуття з приводу раптової кончини співачки.

"Боляче. Несправедливо. Рано. Ну чому Бог забирає саме таких і так рано. Невже там не вистачає ангелів. Прощай, ангел, Юля", - написав Філіп Кіркоров.

"Юля - це співачка, яку я завжди називав російської Мерайєю Кері, тому що у Юлі, однієї з небагатьох у нашій країні, були неймовірно вільні, ненадумані мелізми, такий рухливий голос, такий приголомшливий субтон і пісочок в голосі, при цьому ноти могла брати височенні. Так сталося, що подібна культура в нашій країні масово не особливо затребувана серед публіки. Юля, на мій погляд, не отримала належного їй уваги глядача і слухача, але я завжди вірив, що все у неї попереду. Сьогодні Юлі не стало, давайте цінувати людей, коли вони поруч, бо потім може бути запізно. Юля! Небесний приголомшливий голос... спочивай з миром!" – прокоментував Сергій Лазарєв.

Несправедливо рано: зірки сумують про смерть Юлії Началової

Юлія Началова (Фото: instagram.com/a_zavorotnyuk)

"Ми ніколи не були знайомі, але з самого дитинства я мріяла співати, як вона. Я слухала, слухала і повторювала, кожну ноту, кожен напівтон, кожен звук. Я мріяла співати на сцені, дивлячись на неї! Мені дуже шкода, що не стало талановитої співачки, молодої і красивою матері. Мені дуже шкода", - зазначила Слава Камінська.

"Всі ми сподівалися, що ти впораєшся, Юля... шалено сумно. Така ти неземна",- підкреслив Діма Білан.

"Страшно. Рано. Донечка залишилась. Мама. Як таке пережити.... Господи, дай близьким сил і мужності. Юленько, спочивай з миром. Царства Небесного", - написала Поліна Гагаріна.

"Нескінченно сумно. Молода. Талановита. Красива. Добра. Юля", - зазначила Віра Брежнєва.

Несправедливо рано: зірки сумують про смерть Юлії Началової

Юлія Началова з донькою (Фото: instagram.com/julianachalova)

"Таке сонечко. Добра, прекрасна, ніжна Юля Началова. Ми будемо слухати твої пісні ще довго. Будемо пам'ятати і нам буде світло. Співчуваю", - прокоментувала Анна Сєдокова.

"Як це страшно і неправдоподібно. Мої глибокі співчуття близьким", - написала Анастасія Заворотнюк.

"Іноді складно знайти слова і не віриться, що таке могло статися. Завжди усміхнена, красива Юлечка. Як же так?! Співчуття рідним і близьким. Сил, щоб пережити біль", - зазначила Таїсія Повалій.

"Дівчинка наша, як рано ти пішла", - прокоментувала Анна Семенович.

Нагадаємо, що ми зібрали найцікавіші факти з життя Юлії Началової.

Раніше повідомлялося про те, що хвороба Юлії Началової пов'язана із збільшенням грудей.