ua en ru

Померла Юлія Началова: життєвий шлях талановитої співачки

Померла Юлія Началова: життєвий шлях талановитої співачки Юлія Началова померла в Москві - біографія і причини смерті співачки (фото: facebook.com/nachalovajulia)

Юлія Началова в 1995 році обійшла на міжнародному конкурсі Крістіну Агілеру

Юлія Началова померла у віці 38 років в Москві. Її екстрено госпіталізували 11 березня після того, як стан співачки різко погіршився через діабетичну кризу, їй діагностували червоний вовчак і двосторонню пневмонію, повідомляють росЗМІ. 16 березня лікарі повідомили, що Юлія Началова померла. STYLER зібрав найцікавіші факти з життя співачки.

Юлія Началова народилася 31 січня 1981 року в російському Воронежі в сім'ї композитора Віктора Началова, який став автором більшості пісень Юлії, та професійного музиканта Таїсії Началової.

З п'ятирічного віку почала співати на професійній сцені. Важливою подією у творчому житті співачки стала участь у телевізійному конкурсі "Ранкова зірка" в 1991-1992 роках, в якому вона здобула перемогу.

Юлія Началова померла в Москві - біографія і причини смерті співачки (виступ співачки на конкурсі "Ранкова зірка", відео: YouTube/Юлія Началова)

У 1995 році Юлія взяла участь у міжнародному співочому конкурсі "Big Apple-95", де обійшла Крістіну Агілеру. Началова посіла перше місце. У цьому ж році 14-річна співачка випустила дебютний альбом "Ах, школа, школа".

З тих пір співачка випустила 7 альбомів, останній - в 2013 році.

Померла Юлія Началова: життєвий шлях талановитої співачки

Юлія Началова померла в Москві - біографія і причини смерті співачки (Крістіна Агілера і Юлія Началова зліва, фото: instagram.com/julianachalova)

Найвідомішим синглом виконавиці є пісня "Герой не мого роману", випущена в 1997 році.

Юлія Началова померла в Москві - біографія і причини смерті співачки ("Герой не мого роману", відео: YouTube/Кліпи 90х 2000х)

У 2003 році брала участь в реаліті-шоу "Останній герой".

У 2005 році знялася в музичній комедії "Три мушкетери" з Володимиром Зеленським.

У 2010 році в США записала англомовний альбом "Wild Butterfly".

Один з останніх популярних синглів співачки "Буду поруч", випущений в 2013 році.

Юлія Началова померла в Москві - біографія і причини смерті співачки ("Буду поруч", відео: YouTube/ELLO)

Виконавиця двічі була в офіційному шлюбі. Перший раз зі співаком і музикантом Дмитром Ланським, солістом групи "Прем'єр-міністр" (розлучилися в 2004 році). Другий шлюб Началова уклала з футболістом Євгеном Алдоніним (2006-2011), після розлучення залишила прізвище чоловіка - Алдоніна.

У шлюбі з футболістом у виконавиці народилася дочка Віра (1 грудня 2006 року).

З 2011 по 2016 роки була у відносинах з хокеїстом Олександром Фроловим.

Юлія Началова померла в Москві - біографія і причини смерті співачки (Юлія з дочкою Вірою і колишнім чоловіком Євгеном Алдоніним, фото: instagram.com)

Раніше ми повідомляли про смерть 37-річної зірки російського серіалу "Глухар" Дар'ї Егоричевої.

А також писали про смерть відомого українського актора Сергія Романюка, який помер на 66-му році життя.