ua en ru

Ніякої користі: Супрун шокувала несподіваною заявою про вітамін C

Ніякої користі: Супрун шокувала несподіваною заявою про вітамін C Ілюстративне фото (pixabay)

Також експерт розвінчала міф про лимони

Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, яка раніше повідомила про шокуючі наслідки вигорання на роботі, розвінчала поширені міфи про лимони і вітамін С. Відповідний пост опублікований у Facebook.

Виявляється, міф про антипростудні властивості лимона створив у 70-ті роки дворазовий нобелівський лауреат Лайнус Полінг, який відкрив вітамін С. Однак ніякими дослідженнями таке твердження не підтвердилося

Вітамін С не здатний зменшити частоту застуд у населення, тому немає причин додатково споживати його. До того ж, споживання більше двох грамів вітаміну С на добу може викликати нудоту, діарею, блювоту, печію і головний біль.

Ще один поширений міф свідчить, що найбільше вітаміну С міститься у лимонах. Однак експерт стверджує, що найкращіми його джерелами є шипшина, солодкий і гострий перець, брокколі, брюссельська капуста, смородина та ківі.

Фото: (facebook.com/ulanasuprun/Уляна Супрун)

Вітамін С бере участь в утворенні колагену і відновленні сполучної тканини, шкіри та кісток, і покращує засвоєння заліза з рослинних продуктів. Ми не здатні утворювати вітамін С, і повинні його отримувати з їжі. Проте коли під рукою розмаїття інших овочів, фруктів і зелені, немає потреби вживати великі дози аскорбінової кислоти або лимонів.

Нагадаємо, що Супрун розповіла українцям про те, як побороти сухе повітря і недолік вологи, які дуже актуальні взимку.

Раніше повідомлялося, що Супрун заявила про те, що хвороба у дитини - не є вагомою причиною, щоб не ходити до школи.