ua en ru

Ніколи ще так сильно не помилялися: кримчани про 5 років в окупації

Ніколи ще так сильно не помилялися: кримчани про 5 років в окупації Фото: колаж РБК-Україна

Через місяць буде п'ята річниця російської анексії АРК

Жителі анексованого РФ українського Криму, за місяць до п'ятої річниці "референдума" під дулами автоматів російських військових, підбивають сумні підсумки окупації. У соцмережі висловлюється жаль з приводу участі у "голосуванні" та визнання, що півострів змінився до невпізнання.

Кримчани пишуть, що економіка захопленого АРК котиться в прірву. Такі важливі галузі та сфери, як медицина, туризм, екологія стрімко руйнуються, і все це відбувається на тлі зростання цін.

"Минуло 5 років, як Крим "повернувся"... Через деякий час можна сказати - ми не помилялися так сильно ще ніколи! Всі ілюзії щастя на півострові зазнають крах на скелі нашої з вами реальності", - йдеться у публікації спільноти "Чорний список Криму".

Також у замітці наголошується, що всі верстви населення розчарувалися.

"Протягом 5 років нас "годували" обіцянками і обіцяли "золоті гори", які повинні були, по всій видимості, приїхати по Кримському мосту. Але ось міст побудували, вваливши туди $6 мільярдів, але дива так і не сталося", - повідомляється в пості.

Автор вказує, що ціни на більшість продуктів харчування в Сімферополі в січні були вище, ніж у Києві на 30%, при цьому в серпні різниця була вище, ніж на половину.

Ніколи ще так сильно не помилялися: кримчани про 5 років в окупації

Скрін: vk.com/crimeablacklist

Раніше повідомлялося, що жителі окупованого міста Керч у Криму поскаржилися на життя після анексії.

Також ми писали про те, що українці, які проживають на території анексованого Криму, скаржаться на наслідки хімічних викидів в Армянську.