ua en ru

"Нове життя": українська гімнастка Різатдінова стала мамою

"Нове життя": українська гімнастка Різатдінова стала мамою Фото: Ганна Різатдінова (УНІАН)

Хлопчика назвали Романом

Чемпіонка світу та бронзова призерка Олімпійських ігор-2016 з художньої гімнастики Ганна Різатдінова в перший раз стала мамою. Щасливою новиною 24-літня спортсменка обрадувала на своїй сторінці в Instagram.

"Рівно тиждень тому 12.11.17 у наш Світ увійшов новий чоловічок, нове життя. Роман, зростом 51 см і вагою 3,850 кг. Словами не передати ці емоції і відчуття. Це саме те, заради чого варто жити! Це безцінна медаль дана згори", - підписала фото Різатдінова.

"Нове життя": українська гімнастка Різатдінова стала мамоюСкріншот (instagram.com/annarizatdinova)

Зазначимо, що свою вагітність спортсменка довго приховувала. Також невідомо, хто є батьком дитини. Гімнастка останнім часом жила в Іспанії. Судячи з усього, її син з'явився на світ саме там.

Нагадаємо, що Ганна Різатдінова народилася 6 липня 1993 року в Сімферополі. Українська гімнастка, бронзовий призер Олімпіади в Ріо-де-Жанейро (2016), чемпіонка світу у вправі з обручем (2013), багаторазовий призер чемпіонатів світу і Європи.

В поточному сезоні Різатдінова стартувала на другому етапі Гран-Прі, що проходив в Києві. Вона виступила в багатоборстві, виконавши вправу з обручем, після чого знялася зі змагань, пославшись на загострення давньої травми стопи. Пізніше Різатдінова заявила, що після відновлення має намір продовжити спортивну кар'єру.

Читайте також, як Різатдінова порівняла Олімпійську медаль з народженням дитини.