ua en ru

"Листопад прийшов": синоптик розповіла, коли українцям чекати потепління

"Листопад прийшов": синоптик розповіла, коли українцям чекати потепління Фото: Київ (РБК-Україна)

Вітер поступово буде вщухати

Народний синоптик Наталка Діденко розповіла, коли українцям чекати потепління. За її словами, підвищення температури відбудеться вже 2 листопада, в четвер. Тільки в Харківській та Луганській областях буде прохолодно, туди потепління не дійде. Про це синоптик написала на своїй Facebook-сторінці.

"Листопад прийшов. Із хмарами, снігом і навіть сонцем.
У Києві ранок - красивий, сонячний, якщо дивитися з теплого помешкання у вікно. Бо температура повітря та ще поривчастий вітер одразу викликають бажання дивитися на це сонце саме з вікна, а не на вулиці. Впродовж дня листопад все одно почне розкладати свої речі у цьогорічній шафі і тому хмари все одно набіжать.", - написала вона.

Діденко почала з приємних новин і розповіла, що потепління все-таки прийде.

"Почну з приємного. Завтра, 2 листопада, в Україні очікується потепління. Температура повітря протягом дня підвищиться до +6+12 градусів (карта). Лише північ Лівобережжя. Чернігівщина, Сумщина, Харківщина плюс Луганська область будуть холодними, +4+8 градусів максимально. Дощі охоплять більшість областей. Лише у південній частині, а також у Чернівецькій області переважатиме суха погода", - продовжила Наталка.

Діденко повідомила, що станеться з сильним вітром. який долав українців.

"Що вже з тим вітром? Завтра вітер ще буде поривчастим, але про штормовий вже не йдеться. Не слабкий очікується, але й не штормовий, помірний з поривами. У Києві завтра також потепліє до +9 градусів. Проте у столиці пройдуть дощі. Вітер послабне до помірного. У ці перші дні листопада багато хто в Україні, наші сусіди, поминають своїх предків, відвідують могили, згадують і відсвіжують пам"ять роду., - підсумувала вона.

"Листопад прийшов": синоптик розповіла, коли українцям чекати потепління

Скріншот (facebook.com/tala.didenko)

Як раніше повідомлялося, на Закарпатті через негоду знеструмлено селища і перекриті дороги.