ru ua

Навчання струмом або лоботомія: у Києві вчителька тероризує дітей

Навчання струмом або лоботомія: у Києві вчителька тероризує дітей Буллінг в школі (Колаж РБК-Україна)

У мережі запропонували викликати психіатра педагогу

У Києві, в школі №295 поширений буллінг не тільки серед учнів, але й вчителів до дітей. Як повідомили батьки в співтоваристві "БАТЬКИ SOS" у Facebook, вчителька музики П'ятниківська Алла Анатоліївна ображає і принижує дітей на уроках, спілкується з психологічним тиском і залякує учнів. Батьки також опублікували диктофонний запис з уроку музичного мистецтва.

"Спілкування з психологічним тиском, залякування, підвищення голосу, порівняння поганих учнів з хорошими, фамільярність, приниження і обзивання", - пише стурбований Адріан Добрев.

Батько одного з дітей початкової школи також виділив кілька цитат П'ятниківської Алли Анатоліївни з прикріпленого аудіоролика.

"Це якийсь зоопарк, та вам не в школі вчитися, діти, вибачте, а в зоопарку", "Півкласу треба ізолювати", "У вас така дошка... олівці, альбоми - розвивайтеся, ні, знайдеться вибачте, на клас три свині...", "Ви постійні клієнти 4 кабінету. Може психіатра запросити?", - цитує Добрев слова вчительки.

Навчання струмом або лоботомія: у Києві вчителька тероризує дітейНавчання струмом або лоботомія: у Києві вчителька тероризує дітей

Скріншот поста облікового запису facebook.com/БАТЬКИ SOS

У мережі розповіли, що подібне з боку вчителів у школі №295 – не рідкість.

"Там і колишня директор гімназії №295 Ольга Олексіївна була в повному неадекваті. Для неї тягнути чотирикласника за вухо з туалету першого поверху в клас на другому - нормальне "приведення до тями", батькам активних діток при них розповідає, що вони школу закінчать у в'язниці, дати ляпаса - також норма. За нею була "спина", вона відчувала себе безсмертною. Керувала гімназією багато років", - розповідає одна з користувачок.

Багато засудили поведінку вчительки, так як вважають таку манеру поведінки неприемлимой.

"Склалося враження, що педагог задоволений собою, це крик не на конкретних дітей, а кайф від їх приниження, від відчуття влади над дітьми. Тут дійсно потрібен психіатр", "Це ж треба так на дітей кричати. Точно треба психіатра запросити. Явно не все в порядку. Жах! Дивно, навіть імен дітей не знає", "І знову музика. Що в музпедах відбувається? Навчання струмом або лоботомія відразу, як так? Від такого музмистецтва треба тільки відмовлятися. Кому треба - займеться окремо з нормальним педагогом", "Вона мріяла стати співачкою, виступати на сцені, але... тепер ця недоартистка вирішила відірватися на дітях. Нереалізовані бажання, образи і як результат агресія по відношенню до дітей", "Як воно взагалі розмовляє з дітьми? Яким тоном? Нормальна дитина після такого захоче ходити на ті уроки? Страшно стає від такого", - пишуть користувачі.

Навчання струмом або лоботомія: у Києві вчителька тероризує дітейНавчання струмом або лоботомія: у Києві вчителька тероризує дітейНавчання струмом або лоботомія: у Києві вчителька тероризує дітейНавчання струмом або лоботомія: у Києві вчителька тероризує дітей

Навчання струмом або лоботомія: у Києві вчителька тероризує дітейНавчання струмом або лоботомія: у Києві вчителька тероризує дітейНавчання струмом або лоботомія: у Києві вчителька тероризує дітейНавчання струмом або лоботомія: у Києві вчителька тероризує дітей

Скріншоти коментарів поста облікового запису facebook.com/БАТЬКИ SOS

Нагадаємо, що у Харкові вчителька довела дітей до сліз.

Раніше ми писали, що натовп підлітків ледь не забив ногами перехожого.

Також повідомлялося, що скандал з побиттям школярки під Києвом отримав продовження.