ua en ru

В Одесі двоє дітей жили разом з безпритульними

В Одесі двоє дітей жили разом з безпритульними Колаж РБК-Україна

Малюки харчувалися із сміттєвих баків

Під Одесою двоє дітей жили на вулиці і вештались разом з "бомжами". Про це повідомила патрульна Зоя Мельник, яка брала участь у пошуках, передає видання usionline.com.

Повідомляється, що до такого життя їх примусила мама.

Маму дітей напередодні волонтери влаштували в Центр допомоги матері і дитини, але вона звідти втекла. За словами жінки, там було нудно.

Разом з двома дітьми вона жила в полі під Одесою в середовищі інших бездомних. Малюки 1,5 і 2,5 років живилися із сміттєвих баків.

Прибувши на місце, волонтери біля намету знайшли дитячу взуття зі свіжою брудом, самих же малюків та їх матері не було. Вона пішла в місто. Свідки бачили її з коляскою на світлофорі.

Невдовзі горе-мати написала заяву з проханням забрати на час дітей. Бездомні малюків помістили в лікарню.

Нагадаємо, що в селі Федорівка Херсонської області горе-мати поїхала на заробітки, залишивши трьох дітей напризволяще. Небайдужа мешканка Федорівки повідомила в поліцію про те, що по сусідству з нею 3 неповнолітніх дітей місяць живуть без матері. Найстарший, 14-річний хлопчик, самостійно піклується o молодших брата і сестру. Діти перебували без нагляду За словами заявниці, мати виїхала на заробітки в Херсон.

Також повідомлялося про те, що в Києві п'яна мати заснула під лавкою, в той час як її дитина бігав по вулиці. Поліцейські взяли дитину на руки і привели жінку до тями. Потім вона віддала правоохоронцям свідоцтво про народження сина, завдяки чому було встановлено адресу проживання сім'ї.

Дитину госпіталізували, а на його матір склали протокол затримання і адмінматеріали за ст. 184 ("Невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей").