ua en ru

Мало не вбили: "копи" вибивали зізнання в крадіжці у невинного одесита

Мало не вбили: "копи" вибивали зізнання в крадіжці у невинного одесита Колаж РБК-Україна

Одеські поліцейські вирішили закрити справу суворим методом

Поліція вибивала зізнання у жителя Одеси. Як повідомляє місцеве видання УСИ, співробітники поліції Суворовського райвідділу заламали перехожого, одягли на нього наручники і довго били, щоб той зізнався у крадіжці, яку не скоював.

За даними слідчого, троє поліцейських підійшли до перехожого, вдарили його в область грудей і повалили на землю. Після цього правоохоронні органи наділи на чоловіка наручники і посадили його в машину.

Чоловіка доставили до Суворовського райвідділу, де співробітники поліції били його по голові і хотіли, щоб він зізнався у крадіжці мобільного телефону і золотого ланцюжка.

Постраждалий не дав жодних свідчень, після чого був відправлений додому. Медики діагностували у чоловіка закриту черепно-мозкову травму. Призначена експертиза, яка повинна встановити точний характер завданих травм.

Якщо вина поліцейських буде доведена, то їм загрожує до 5 років позбавлення волі за перевищення службових повноважень.

Варто зазначити, що в даний момент до підозрюваних поліцейських не застосували ніякого запобіжного заходу.

Нагадаємо, що в Києві жорстоко побили школярку за якусь провину. Дівчинку повалили на землю і почали бити ногами. При цьому в мережі запропонували покарати дівчаток, які напали на школярку.

Раніше повідомлялося про те, що під Києвом маршрутник по-звірячому побив пасажира, якому діагностували відкриту черепно-мозкову травму. Постраждалий стверджує, що водій не дав йому здачі, тому він і почав обурюватися, за що в підсумку був побитий.

Ми також писали про те, що в Києві відомий бізнесмен влаштував криваву бійню на очах власних дітей. Чоловік побив свою дружину та викинув домашнього пса з 12 поверху.