ua en ru

В Одесі жорстоко побили школяра: однокласники знімали відео

В Одесі жорстоко побили школяра: однокласники знімали відео Колаж РБК-Україна

Вчителі і поліція не реагують на булінг в Одесі

Буллінг в Україні знову став темою для обговорення. Так, в одній зі шкіл Одеси школяра жорстоко побив його однокласник. Хлопця били по голові ногами. Про це розповіла мати потерпілого в групі "Бацьки SOS" у Facebook.

За словами жінки, її сина вже неодноразово били в школі, а діти це все просто знімали на відео. Вона також розповіла про те, що говорила про інцидент вчителям, але ті ніяк не реагували на це.

Крім того, поліція також не робить ніяких дій, а лікар у висновку не вказав, що у хлопця струс мозку, а написав, що у нього просто гематома.

Після того, як однокласник побив хлопця, він йому погрожував тим, що уб'є. Жінка поскаржилася на те, що навіть дільничний не вживає ніяких заходів і не відповідає на дзвінки.

Відео: YouTube/Марія Рагуткина

Користувачі мережі також обурені поведінкою школярів.

"Такі здорові лоби, а мізків нуль", - прокоментував Юлія Курченко.

"Хай займеться єдиноборствами або будь-яким іншим видом спорту. Або інша школа. Мені свого часу довелося навчитися давати відсіч. Бо це буде повторюватися і повторюватися. Виродки ніколи не відстають їх потрібно бити швидко і негайно. Інші методи малоефективні. Перевірено особисто", - написав Жора Воробйов.

"Повірте, є інші методи, крім сили. Ми не в Зімбабве", - зазначила Діана Лозинська.

"Не дай бог би так знущалися над моїм дитиною, я б вже і в прокуратуру заяву подала і в департамент освіти, і у всі можливі інстанції поки винних не покарали, і домагалася, щоб звільнили тих, хто ігнорував цю ситуацію",- написала Наташа Красіна.

"Так! Все далі і далі починаю розуміти, що потрібно виховувати мужика, а не маминого синочка, щоб гідно відстояв супротивника, а не стояв на місці. А взагалі сумно звичайно, є у кожного району інспектор, туди телефонуйте. Обов'язково фіксуйте, і всі довідки і побої", - написала Інна Гордієнко.

"Знайдіть собі толкового юриста, він допоможе покарати", - порадила Марія Голійчук.

Нагадаємо, що в мережі показали листування школярки - жертви буллінга.

Раніше повідомлялося про те, що в елітній київській школі знущалися над учнем, його занурили з головою в унітаз.