ua en ru

8 годин в комі: в мережі показали листування школярки - жертви буллінга

8 годин в комі: в мережі показали листування школярки - жертви буллінга Фото: колаж РБК-Україна

Скандал з булінгом в одеській школі отримав продовження

Школярка потрапила до лікарні після знущання однокласників, які побили дитину м'ячем на уроці фізкультури. Інцидент стався в Одесі у школі №107 і викликав широкий резонанс в суспільстві. Родичка постраждалої п'ятикласниці Софії Потатуркіної Алла Туриця опублікувала в мережі листування дитини зі своєю матір'ю.

Зазначається, що після госпіталізації дівчинка 8 годин була в комі. Наразі вона вже у свідомості та йде на поправку.

До лікарні школярка потрапила "завдяки" хлопчикам, які кидали їй в голову м'яч.

Наталія Гриньова подякувала ЗМІ за розголос інциденту, що не дозволило "приховати те, що трапилося". Вона пообіцяла, що "не залишить без покарання цей жах", який пережила її дочка.

8 годин в комі: в мережі показали листування школярки - жертви буллінга

Фото: odessa.net.ua

"Ви не уявляєте, як це стояти під дверима реанімації, коли лікарі не можуть визначити діагноз дитини, а лише намагаються реанімувати, а моя дівчинка при цьому не подає ніяких реакцій", - йдеться в публікації.

Алла Туриця також наголосила, що не має наміру закривати очі на те, що трапилося. Вона опублікувала листування Софії зі своєю мамою за кілька хвилин до того, як дитині стало погано на уроці в школі.

Як видно, дівчинка скаржиться на булінг зі сторони своїх однокласників і просить перевести її в іншу школу.

8 годин в комі: в мережі показали листування школярки - жертви буллінга

8 годин в комі: в мережі показали листування школярки - жертви буллінга

Скрін: instagram.com

"Всі докази, які вже є і які будуть з понеділка, підуть у потрібні інстанції м. Одеси і не тільки. Ми цю справу так не залишимо", - зазначила Алла.

Як повідомлялося, нещодавно у Хмельницькому суд прийняв перше в області рішення про притягнення до відповідальності за вчинення булінга.

Також ми писали про те, що скандал із булінгом в ліцеї імені Василя Стуса у Львові, де школярі стали масово переходити на дистанційне навчання через агресивного однокласника, отримав несподіваний поворот. Батько 12-річного Іллі стверджує, що це саме його син є жертвою цькування.