ru ua

В Одеській області діти попливли на відірваній крижині (фото)

В Одеській області діти попливли на відірваній крижині (фото) Колаж РБК-Україна

На щастя, ніхто не постраждав

27 січня в Одеській області у Білгород-Дністровському врятували чотирьох дітей з дрейфуючої на Дністровському лимані крижині, яка виявилася повністю відрізаною від берега. Про це повідомили у Facebook-спільноті "ДСНС України".

"А чи знаєте ви, як ваша дитина проводить дозвілля? В Одеській області рятувальники зняли з дрейфуючої крижини чотирьох дітей 2003-2007 років народження", - зазначено у повідомленні.

Фото: (facebook.com/MNS.GOV.UA)

На крижині, що дрейфує в акваторії Дністровського лиману на відстані близько 500 метрів від берега, перебували діти. Їх доставили на берег за допомогою гумового човна. На щастя, ніхто не постраждав.

В Одеській області діти попливли на відірваній крижині (фото)(facebook.com/MNS.GOV.UA)

Нагадаємо, що у Миколаєві хлопець пірнув в ополонку, щоб врятувати собаку. Він роздягнувся, пробрався по льоду і витягнув замерзлу тварину, яка перебувала на межі загибелі. Користувачі в коментарях назвали хлопця героєм і справжньою людиною.

Ми писали, що ДСНС закликає громадян не виходити на лід. Рибалкам слід також враховувати, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при перебуванні на льоду.

Ми повідомляли, що туристів накрило лавиною у Карпатах. В мережі опубліковані яскраві фото рятувальників-героїв.