ua en ru

Небезпечні ігри: в Одеській області знайшли бездиханне тіло семирічного хлопчика

Небезпечні ігри: в Одеській області знайшли бездиханне тіло семирічного хлопчика Колаж РБК-Україна

Мертву дитину знайшов старший брат, який в цей час порався по господарству

В Одеській області стався жахливий інцидент: в одному з сіл Подільського району семирічний хлопчик загинув під час гри на стозі сіна. Про це інформує Поліція Одеської області у мережі Facebook.

Бездиханне тіло хлопчика знайшов старший брат, який в цей час порався по господарству. Лікарі, що прибули за викликом, констатували смерть дитини від удушення та повідомили про трагічну подію в поліцію.

Правоохоронці встановили, що дитина грала на стозі сіна на подвір'ї свого будинку та заплуталася у ланцюгах, які висіли на опорах сіносховища. Сім'я благополучна і у поле зору поліції жодного разу не потрапляла.

Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань з позначкою "нещасний випадок". Тіло направлено на судово-медичну експертизу для встановлення остаточної причини смерті.

Ми повідомляли, що на Закарпатті мати трьох дітей задушила немовля. Згідно з висновком судово-медичної експертизи причиною смерті малюка було удушення, яке сталося через закриття дихальних органів м'яким предметом.

Нагадаємо, що у Дніпрі батьки морять голодом дітей в антисанітарних умовах. У 24-річної матері поцікавилися, чим вона годує дітей. На що та почала запевняти, що ще вранці годувала синів супом, хоча в квартирі не було навіть натяку на яку-небудь їжу.

Раніше ми писали, що мати залишила трьох малолітніх дітей вдома без їжі. Діти були дуже запущені - брудні, з вошами та висипом на тілі. За їх словами, за день вони нічого не їли.