ru ua

Охлобистін думає, що Путін править світом

Охлобистін думає, що Путін править світом Фото: Свічка (flickr.com)

За його словами, ще кілька років тому він був опозиційно налаштований по відношенню до Путіна

Скандальний російський актор і колишній священик Іван Охлобистін заявив про те, що Путін керує не тільки РФ, але і всім світом. Про це повідомляє АМН.

Артист підкреслив, що абсолютно не важливо, хто буде стояти у влади в РФ, – в будь-якому випадку, він буде правити світом. "Якщо ти правив Росією, то ти правив, по суті, світом. І це завжди буде так. Все в світі донині відбувається з оглядкою на нас, жодне рішення не приймається без участі в тій чи іншій мірі Володимира Путіна", – заявив Охлобистін.

За його словами, ще кілька років тому він був опозиційно налаштований по відношенню до Путіна, але зараз змінив свою позицію, оскільки зрозумів, що російський народ став представлений Путіним у світі, а раніше такого не спостерігалося. Актор зазначає, що тепер йому не соромно за Росію, ні за Путіна, і він реально дорослий і чинний президент своєї країни.

Схоже Охлобистін, який прославився роллю лікаря Бикова в серіалі "Інтерни", напевно тепер сам потребує допомоги лікарів, адже нісенітниця, який він несе вже вище всього.

Нагадаємо, що Пономарьов розповів про подальшу долю окупованих Криму і Донбасу.