ua en ru

Аміну Окуеву таємно поховали у Дніпрі (відео)

Аміну Окуеву таємно поховали у Дніпрі (відео) Фото: Аміна Окуєва (facebook.com/Amina.Okueva)

Кладовище знаходилося під посиленою охороною

У Дніпрі на Краснопільському кладовищі (Чечеловский район) 1 листопада поховали чеченського добровольця, воїна АТО Аміну Окуєву, яка загинула в результаті теракту (обстрілу автомобіля) біля села Глеваха Київської області. Про це повідомляє телеканал "Прямий" на своїй Youtube-сторінці.

Відео: Похорон Окуєвої (youtube.com/ТелеканалПрямий)

Кладовище знаходилося під посиленою охороною. Правоохоронці не пускали на територію жоден автомобіль.

На церемонії похорону Окуєвої були присутні її мати, чоловік, близькі друзі і товариші по службі.

в мережі показали фотографії могили, вбитої під Києвом патріотки України і бійця АТО Аміни Окуєвої.

Родичі вирішили поховати її без публічного прощання. За словами її чоловіка Адама Осмаєва, все відбувалося у вузькому колі, щоб уникнути можливих терактів. Повідомляється також, що мати загиблої не захотіла, щоб прощання було публічним.

Також стало відомо, що Окуєва задовго до першого замаху в червні цього року, написала заповіт. У заповіті вона вказала, де хоче бути похована.

Нагадаємо, що Окуєва була вбита ввечері 30 жовтня на залізничному переїзді біля селища Глеваха Київської області. Вона перебувала в машині зі своїм чоловіком, командиром чеченського батальйону імені Джохара Дудаєва Адамом Осмаєвим, коли їх автомобіль обстріляли. Окуєва загинула на місці, її чоловік отримав поранення, проте його життю загрози немає.

Це був не перший напад на Окуеву і Осмаєва в цьому році. 1 червня вони домовилися про інтерв'ю з нібито французьким журналістом Алексом Вернером з Le Monde на вулиці Кирилівській в центрі Києва. При зустрічі Вернер дістав з коробки пістолет "Глок" і вистрілив у груди Осмаєву, після чого Окуєва з нагородного пістолета марки ПМ чотири рази вистрілив у нападника, поранивши його.

Раніше повідомлялося про те, що відомий режисер присвятив трейлер фільму вбитій Окуєвій.