ua en ru

Залишили школяра на морозі: історія отримала продовження

Залишили школяра на морозі: історія отримала продовження Колаж РБК-Україна

Українці висловили сумніви в тому, що покараний саме той, хто винен

Історія про львівського школяра, якого викладачі залишили на морозі одного на кордоні, так як у нього були проблеми із закордонним паспортом, отримала несподіване продовження. Про це повідомляє видання "Твоє місто".

Інцидент зі школярем стався на початку січня. Школярі з львівської школи №98 вирушили в автобусний тур в Італію. Але на кордоні з'ясувалося, що в одного зі старшокласників проблеми з документами. Мама помилково дала з собою синові не біометричний паспорт, а звичайний. Як тільки хлопчик помітив помилку, він тут же повідомив про це завуча, яка супроводжувала дітей в поїздці. Але вона відповіла, що чекати маму з іншим документом вони не будуть і просто залишила дитину на кордоні.

Після того, як розгорівся скандал, завуч намагалася виправдатися і перекласти відповідальність спочатку на матір, яка допустила помилку, потім на прикордонників, якими вона нібито доручила дитину і попросила посадити його на попутну машину до Львова.

Однак прикордонники спростували її слова і повідомили, що вони не мали поняття, що висадили з автобуса неповнолітнього і залишили без нагляду. Хлопчик зміг самостійно дістатися до міста, але сильно замерз і зліг у лікарню.

За даним фактом було проведено службове розслідування. Директор школи отримала догану, а завуч школи була звільнена.

"Ми перевірили факти, які повідомила мати. Керівнику школи Людмилі Зембі зробили догану. А завуча Тетяну Мних звільнили з посади, зараз вона працює вчителем української мови. Далі директор школи має розглянути питання про звільнення вчителя. Ми просто рекомендуємо, так як школи мають кадрову автономію, а директор школи є прямим роботодавцем", - прокоментувала керівник управління освіти Львівської міськради Зоряна Довганик.

Десятикласник, який потрапив у таку неприємну історію, видужав і повернувся в школу. Його мама повідомила, що більше нікуди не зверталася і хоче, щоб син спокійно закінчив навчання.

Думки українців щодо цієї історії розділилися. Одні вважають, що винна вчителька, яка перед поїздкою не перевірила документи у всіх дітей, ще до посадки в автобус. Інші вважають, що у всьому винна мама, яка переплутала синові документи.

Залишили школяра на морозі: історія отримала продовженняЗалишили школяра на морозі: історія отримала продовження

Скріншот коментарів (facebook.com/tvoyemisto)

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що скандал з екскурсією в Італії отримав продовження.

А також розповідали про те, що прикордонники розповіли, як було насправді в історії з залишеним школярем.