ua en ru

Відкриття ялинки в Києві 2017-2018: з'явилося вражаюче відео

Відкриття ялинки в Києві 2017-2018: з'явилося вражаюче відео Фото: Головна ялинка України (РБК-Україна)

Новорічну красуню також зняли з висоти пташиного польоту

У Києві на Софійській площі 19 грудня, в День святого Миколая, відбулося відкриття головної ялинки України. Styler зобразив, як на новорічній красуні запалили неонові вогні.

Ялинку, яка стала головним новорічним атрибутом країни, привезли з Карпат. Дерево прикрасили величезними золотими кульками, іграшками та ліхтариками.

Відео: Відкриття ялинки в Києві (YouTube/STYLER.rbc.ua)

Урочисту церемонію відкрили мер Києва Віталій Кличко, дружина президента України Марина Порошенко, а також засновник компанії "Folk Ukraine " Ігор Добруцький, який організовує новорічно-різдвяні свята на Софійській площі.

Організатори святкових заходів обіцяють, що всіх бажаючих чекає цікава розважальна програма масштабного культурно-мистецького проекту "НеоРік на Софії".

Відео: Ялинка в Києві (YouTube/Апостроф)

За задумом організаторів, щодня ялинка буде змінювати колір підсвічування і тільки в день відкриття та 31 грудня дерево буде підсвічено всіма відтінками веселки.

У Києві новорічні святкування пройдуть на трьох локаціях – Софійській та Михайлівській площах, а також на Володимирському проїзді. Новорічне містечко на Софійській площі та інші святкові локації будуть працювати до 14 січня 2018 року.

До речі, головну ялинку України показали з висоти пташиного польоту.