ru ua

Папа Римський зібрав вчених, щоб обговорити чорні діри та Великий вибух

Папа Римський зібрав вчених, щоб обговорити чорні діри та Великий вибух Фото: Папа Франциск (Кадр з відео YouTube/Alexey V)

У Ватикан запросили провідних світових вчених

Папа Римський Франциск має намір з допомогою провідних вчених спробувати зрозуміти суть Великого вибуху, повідомляє Hi-news.

Щоб посилити взаємозв'язок релігії та науки, до Ватикану запрошені провідні фахівці, які вивчають астрономію й еволюцію Всесвіту.

Астрофізики зі всього світу, які зберуться у Ватиканській обсерваторії, обговорять чорні діри, гравітаційні хвилі та просторово-часові особливості. Конференція триватиме тиждень і стане першим кроком Католицької церкви до зближення зі світом науки.

Варто відзначити, що в 2014 році папа Франциск заявив, що "Бог – не якийсь там маг з чарівною паличкою", а еволюція та Великий вибух цілком реальні.

До речі, колишній Папа Римський Бенедикт випив пива на 90-річчя. День народження колишнього Папи Римського Бенедикта XVI збіглося з Великоднем, який відзначався в неділю, 16 квітня. Але святкував свій ювілей Бенедикт XVI наступного дня.