ru ua

Партія вбивць: батько Гандзюк жорстко звернувся до Порошенка і Тимошенко

Партія вбивць: батько Гандзюк жорстко звернувся до Порошенка і Тимошенко Катерина Гандзюк з батьком (фото: facebook.com/gandziukgate)

Стало відомо, хто замовив Катерину Гандзюк

Батько вбитої херсонської активістки Катерини Гандзюк Віктор Михайлович назвав прізвища замовників доньки.

Під час засідання ТСК чоловік відзначив, що весь ланцюг від виконавців вбивства до його замовників вдалося з'ясувати завдяки тиску друзів Каті, її колег і журналістів. За словами Віктора Михайловича, зараз офіційно оголошено в розшук підозрюваного в організації вбивства - кримінального авторитета Москала.

"Він пішов на це [вбивство] з будівлі Херсонської обласної державної адміністрації, де тісно співпрацював з конкретними людьми, для яких виконував конкретні завдання. Мені байдуже, чи є у продажного МВС, байдужого СБУ чи бездіяльної прокуратури конкретні докази проти замовників. Мені байдуже, як всі ці люди будуть брехати, що в них нема повноважень, щоб карати винних. Байдуже", - сказав він.

Партія вбивць: батько Гандзюк жорстко звернувся до Порошенка і Тимошенко

Катерина Гандзюк (фото: facebook.com/gandziukgate)

"Я знаю тільки одне: коли підозрюваний в організації вбивства, кримінальний авторитет, який нещодавно вийшов із тюрми, співпрацює з головою Херсонської обласної ради, партійцем партії "Батьківщина" Владиславом Мангером, коли кримінальний авторитет тісно співпрацює з головою Херсонської ОДА, партійцем БПП, Андрієм Гордєєвим, коли кримінальний авторитет тісно співпрацює з заступником Гордєєва - Євгеном Рищуком, ці люди мають зникнути з політичного горизонту. Вони скомпроментовані назавжди", - підкреслив Гандзюк і додав, що для нього відтепер "Батьківщина" і БПП - це "партії вбивць доньки".

При цьому усьому Віктор Михайлович вірить, що Україна змінюється.

"Вірю, що замовники, організатори та виконавці вбивства будуть покарані. Вірю, що і Петро Порошенко і Юлія Тимошенко не готові йти на вибори у крові. Вірю, що вони почують біль батька, який втратив доньку, і якнайшвидше позбудуться будь-яких зв’язків із цинічним вбивством моєї Каті. Вірю, що вони тут і зараз проведуть межу. Покажуть, що є кордони, за які заходити не можна. Я вірю, що в цій країні нарешті буде покарано винних. І кожен справедливо отримає те, на що заслуговує", - резюмував Гандзюк.

Засідання тимчасової слідчої комісії розслідування вбивства Катерини Гандзюк та нападів на інших активістів.

Опубліковано Хто замовив Катю Гандзюк? Понеділок, 28 січня 2019 р.

Відео: facebook.com/gandziukgate

Раніше батько Катерини Гандзюк розповів, що його дочка активно допомагала 5-му батальйону УДА, в якому служили виконавці її вбивства.