ru ua

"Паша-Мерседес": блогер розповів, як намісник Лаври "спалив контору"

"Паша-Мерседес": блогер розповів, як намісник Лаври "спалив контору" Фото: Владика Павло (lavra.ua)

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на цю заяву ієрарха УПЦ МП

Український політолог Олексій Голобуцький прокоментував скандальну заяву намісника Києво-Печерської лаври митрополита Павла про те, що "в Україні немає "Московського патріархату", а є "Руська православна церква". Про це політолог написав на своїй сторінці в Facebook.

"Паша-Мерседес (т. н. "намісник Києво-Печерської лаври") спалив контору: "в Україні немає "Московського патріархату", а є "Руська православна церква", - пише Голобуцький.

"Це, здається, починають розуміти навіть самі дрімучі православні: що є тільки ворог і агенти ворога, а "УПЦ МП" - фікція, симуляр, образ ніколи не існуючого. Так що цю сторінку можна спокійно перегортати і переходити до розділу про єдиної помісної церкви і трибуналі над РПЦ-ФСБ з майновими і фінансовими позовами за все", - додав Олексій.

"Паша-Мерседес": блогер розповів, як намісник Лаври "спалив контору"

Скріншот поста (facebook.com/aleksej.golobuckij)

Користувачі соцмережі прокоментували цю заяву в коментарях під постом.

"Паша-Мерседес": блогер розповів, як намісник Лаври "спалив контору"

Скріншот коментарів (facebook.com/aleksej.golobuckij)

Митрополит Павло зробив скандальну заяву під час словесної перепалки з активістами, які блокували Києво-Печерську лавру.

Також намісник лаври сказав, що Крим був переданий Україні в сталінські часи.

Нагадаємо, що в мережі обурені словами намісника Києво-Печерської лаври митрополита Павла. Він вважає, що "бандерівці вбивали українців в 1940-их роках", а також переконаний, що "на Донбасі воює невідомо хто невідомо з ким".