Паспорти - дітям: в Україні стартувало оформлення паспортів 14-річним

Паспорти - дітям: в Україні стартувало оформлення паспортів 14-річним
Фото: Нові паспорти громадян України (facebook.com)

Рада схвалила паспортні новації 14 липня 2016 року

Сьогодні в Україні набув чинності закон №1474-VIII, передбачає оформлення біометричних паспортів. Рада схвалила паспортні новації 14 липня 2016 року у складі так званого "безвізового пакету".

У числі нововведень – зобов'язання оформляти паспорт громадянина України дітям, які досягли 14 річного віку. Їи паспорт оформлятимуть на 4 роки, іншим громадянам – на 10 років.

При оформленні закордонного дипломатичного, службового паспортів в обов'язковому порядку використовуються оцифровані відбитки пальців. При цьому у внутрішній паспорт громадянина України оцифрованні відбитки будуть вносити тільки за його згодою.

Нові внутрішні паспорти громадян будуть мати вигляд пластикової картки 54 х 85,6 мм, що містять текст українською та англійською мовою. У паспорт громадянина, який досяг 18-річного віку, буде також вбудовуватися безконтактний електронний носій, на який буде вноситися електронний цифровий підпис.

Як раніше з'ясувалося, українців з ID-картами, незважаючи на двостороння угода про безвізовий режим між урядами Білорусі та України, не пускають в Білорусь.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся