ua en ru

Патологічні зрадниці: найневірніші знаки Зодіаку серед жінок

Патологічні зрадниці: найневірніші знаки Зодіаку серед жінок Гороскоп самих невірних знаків Зодіаку серед жінок (колаж РБК-Україна)

Гороскоп самих невірних представниць Зодіаку, підкаже їх чоловікам, як утримати цих легковажних жінок

Гороскоп самих невірних жінок серед знаків Зодіаку звичайно ж не є закликом до засудження, як і закликом до дії. Але все ж астрологи виділяють, як найбільш вірних дружин серед знаків Зодіаку, так і шість знаків, представниці яких більш схильні до "походу наліво".

№6 Козеріг

Незважаючи на те, що Козеріг - це земний знак, дівчат, народжених під цим сузір'ям, складно назвати вірними. А якщо точніше, вони будуть з вами, якщо їх все влаштовує. Наприклад, якщо у жінки-Козерога багатий чоловік, вона буде йому вірна. Але якщо цього не стане, вона піде. До речі, їм самим може не сподобатися їх проступок, тому чоловіка Козероги вибирають дуже ретельно.

№5 Телець

Представниці цього знака - честолюбні дами, які мають явну схильність до зрад, тому що вони, як правило, задивляються на інших чоловіків. Поки вони відчувають закоханість, вони належать одному чоловікові, але потім стають більш падкими на компліменти і увагу інших, оскільки у них в крові любов до динаміки. Єдиний спосіб утримати жінку-Тільця - це постійно підтримувати її інтерес. Потрібно показати, що вас легко втратити, тоді дама-Телець буде з вами.

№4 Риби

Риби, може, і не будуть вам зраджувати в прямому сенсі слова, але фліртувати вони будуть точно. Дівчата, народжені під цим Знаком, можуть зрадити чоловікові, з яким у них не дуже довгі стосунки або неясні в якомусь сенсі. Якщо Риби не впевнені у своєму партнері, то порушення вірності не минути. Якщо вас це втішить, то представниці цього Знака не відчувають нічого до тих, з ким вам зраджують.

Патологічні зрадниці: найневірніші знаки Зодіаку серед жінок

Гороскоп самих невірних знаків Зодіаку серед жінок (фото: unsplash.com)

№3 Терези

Цей повітряний Знак Зодіаку дуже емоційний, досить динамічний, ревнивий і схильний до інтрижок на стороні. Представниці цього знаку не вважають зраду великою проблемою до тих пір, поки їх чоловік про неї не знає. Переважна частка зрад Терезів припадає на дошлюбний період. Якщо ви не в шлюбі з Терезами, то такі дами шукати іншого чоловіка будуть постійно. Їх, як і Тельців, зупиняє від зрад тільки шлюб, діти, підвищений контроль і постійна закоханість.

№2 Скорпіон

Вони красиві, харизматичні, емоційні, але їх зради не піддаються логічному поясненню. Є, безсумнівно, представниці цього Знаку, які не будуть брехати своєму чоловікові ніколи, але серед жінок-Скорпіонів більше половини тих, хто може зрадити просто так, без всякої задньої думки. Іноді вони таким чином перевіряють почуття на міцність, що не має ніякого сенсу.

№1 Близнюки

Близнюкам гра в любов може набриднути в будь-який момент. Ці дами настільки непередбачувані, що просто диву даєшся. Вони можуть зрадити на будь-якому етапі відносин, навіть якщо ви одружені або просто давно разом. Якщо у вас є діти, то знайте, що дівчат-Близнюків це не зупинить в пошуку нових пригод і відчуттів. Вони повертаються назад, причому не тільки до вас. Таке відчуття, що вони хочуть володіти всіма чоловіками одночасно.

Нагадаємо, ми інформували про те, що не можна зберігати в гаманці, щоб не накликати біду на себе і своїх близьких.

А також повідомляли, як підібрати кішку за знаком Зодіаку, щоб сусідство з домашнім улюбленцем стало приємним партнерством.

Раніше ми писали про те, як дізнатися свою долю в день весняного рівнодення, яке відбудеться в ніч на 21 березня.