ua en ru

Пенсіонер на Tesla, який продавав у Києві мед, розповів, звідки у нього електромобіль

Пенсіонер на Tesla, який продавав у Києві мед, розповів, звідки у нього електромобіль Колаж РБК-Україна

Чоловік став зіркою інтернету після того, як його помітили біля станції метро "Оскорки"

82-річний Микола Улянич давно мріяв про Tesla, оскільки він – фанат Ілона Маска. Про це чоловік, який прославився після того, як його "підловили" на продажі меду біля станції метро, розповів ТСН.

"Я продав будинок з територією, огороджений, заасфальтований", - пояснив чоловік, звідки він взяв гроші на недешевий електромобіль.

Крім свого захоплення Tesla Микола Улянич займається виробництвом меду. На тему його корисних властивостей він вже видав понад двох десятків книг. Пенсіонер пропагує здоровий спосіб життя, займається йогою, постійно ходить в сауну, не вживає алкоголь і м'ясо, але кожен день їсть мед.

Микола Улянич довгий час працював у вугільній промисловості, що підірвало його здоров'я. Каже, книги по бджільництву врятувала його життя, і він так захопився цією справою, ставши одним з найбільш відомих бджолярів України. До речі, до Миколи двічі приїжджав екс-президент України Віктор Ющенко.

Нагадаємо, що у Києві дідусь продавав мед на машині Tesla.

Баночки з медом він діставав з багажника електромобіля. Дідусь раставил баночки з медом на столі біля входу в метро і почав торгівлю. Однак, свій товар він діставав з багажника електромобіля Tesla Model S.

У коментарях користувачі соцмереж жартують, що, можливо, це тато екс-президента України Віктора Ющенка. І вони були близькі до правди, адже виявилося, що Микола дійсно знайомий з колишнім президентом.