ru ua

Плавучий кран пошкодив Кримський мост: подробиці інциденту

Плавучий кран пошкодив Кримський мост: подробиці інциденту Фото: "Путінський" міст у Криму (most.lif)

Повідомляється, що на поточний момент буксиру вдалося підчепити плавкран і відтягнути його від мостової споруди

В Керченській протоці під час шторму через сильий вітер зірвався з якоря плавучий кран, після чого він врізався в опору Кримського мосту. Про це розповідає "Інтерфакс" з посиланням на Управління федеральних автомобільних доріг "Тамань".

За даними агентства, інцидент стався близько 6:20 ранку 8 вересня. Після зіткнення стріла плавучого крана пошкодила одну з щогл освітлення мосту і погнула кілька метрів бар'єрної огорожі. Повідомляється, що на конструкцію мосту аварія не вплинула.

"Рано вранці в суботу, 8 вересня, в акваторії Керченської протоки зірвало з якоря плавкран, який перебував на якірній стоянці на видаленні від траси у зв'язку зі штормовим попередженням. У 06:20, незважаючи на спроби екіпажу взяти судно під контроль і зупинити рух, його прибило до опори 227 автодорожньої частини мосту (це 154 км траси А-290, ділянка між островом Тузла і фарватером)", - йдеться в прес-релізі.

Через аварію на мосту було тимчасово обмежено рух наземного транспорту. Коли відновлять автосполучення між материковою Росією і окупованим Кримом поки не відомо.

"Робота з ліквідації наслідків інциденту на морі була ускладнена штормовими умовами. Однак приблизно о 8:30 буксиру вдалося підчепити плавкран і відтягнути його від мостової споруди. Зараз плавкран знаходиться на безпечній відстані від мосту", - повідомляється в прес-релізі.

В Управлінні повідомляється, що на заміну щогли освітлення та бар'єрного огородження необхідно близько 6-8 годин. На поточний момент роботи не проводяться через погодні умови.

Нагадаємо, що у Криму знищують найбільшу українську обсерваторію.

Також ми розповідали, що у мережі показали фото спорожнілого Керченського мосту.

Раніше ми писали про проблеми півострова після окупації РФ.

Відео: (video.rbc.ua)