ua en ru

Чи підписала Супрун декларацію з лікарем: з'явилася відповідь

Чи підписала Супрун декларацію з лікарем: з'явилася відповідь Фото: Уляна Супрун (колаж РБК-Україна)

Декларації з лікарем підписали вже понад 26 мільйонів українців

Активність українців у підписанні декларацій із сімейним лікарем, терапевтом або педіатром не зменшується. Так, стало відомо, що свого лікаря вже обрали понад 26 мільйонів українців.

А чи підписала в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун декларацію із сімейним лікарем? Таке питання цікавить багатьох українців.

Так, Супрун знайшла для себе сімейного лікаря. Про це вона нагадала у своєму Твітері в рамках флешмобу #СелфізЛікарем від Національної служби здоров'я України.

"На фото – мій лікар Наталя та її колеги з амбулаторії Печерського району. Долучайтесь і ви", - написала Уляна Супрун.

Вона закликала українців робити фото зі своїм лікарем, розповідати історію про нього. Історії можна надсилати на Facebook-сторінку Національної служби здоров'я України (НСЗУ).

Чи підписала Супрун декларацію з лікарем: з'явилася відповідьФото: Уляна Супрун разом зі своєю лікаркою та її колегами (twitter.com/usuprun)

Тим часом українці й далі продовжують вибирати свого сімейного лікаря. Це важливо, адже тоді багато медичних послуг можна отримати значно простіше, ніж без декларації.

Підписання декларації важливе і для лікарів, і для пацієнтів: лікарі отримуватимуть гідну зарплатню, а пацієнти – якісні медичні послуги.

До того ж, у МОЗ повідомили, що за кілька останніх місяців декларації з лікарями стали підписувати ще частіше. Так, протягом березня українці підписали на 815 996 декларацій більше, ніж у лютому, а в лютому - на 1 172 414 декларацій більше, ніж у січні цього ж року.

Тим часом став відомий список медичних послуг, які надаватимуть безкоштовно на вторинній ланці.

Крім того, журналісти розсекретили мільйонні статки скандального лікаря й директора столичного Інституту Серця Бориса Тодурова.