ua en ru

Підстерігав дітей біля школи: у Луцьку впіймали збоченця (фото)

Підстерігав дітей біля школи: у Луцьку впіймали збоченця (фото) Колаж РБК-Україна

Фото чоловіка, який "демонструє" свій статевий орган, опублікували в мережі

Мешканці Луцька виявили під стінами школи ексгібіціоніста, який розгулює по вулицях і пристає до маленьких дівчаток. Про це повідомила Катерина Новак у Facebook-спільноті "Теревені про Луцьк".

Фото чоловіка, який "демонструє" свій статевий орган, опублікували в групі з проханням допомогти впізнати збоченця. Також дівчина застерегла тих, у кого є неповнолітні діти.

У коментарі виданню "Волинь Post" жінка пояснила, що сама у дитинстві потрапила в подібну ситуацію. За її словами, чоловіки з такими відхиленнями не просто показують дітям свої геніталії, але й можуть хапати за руки. Пов'язано це з тим, що страх дітей приносить задоволення розпусникам.

Фото: (facebook.com/Теревені про Луцьк)

Користувачі відзначили, що в подібних ситуаціях необхідно звертатися в поліцію. Деякі зазначили, що біля садка 32 і 16 також нерідко можна зустріти збоченців:

"Я вважаю, що треба зібрати свідків, подати заяву в поліцію і нехай там розбираються з ним";

"Біля обласної лікарні теж їх повно, і поблизу садків 32 і 16";

"Я взагалі не розумію як таке можливо, що педофіли розгулюють собі під школами і нікому до них немає справи. Де поліція? Таких треба відразу в зону садити";

"А чому Ви одразу не викликали поліцію?";

Підстерігав дітей біля школи: у Луцьку впіймали збоченця (фото)

Скріншот фото: (facebook.com/Теревені про Луцьк)

Як повідомлялося раніше, активісти Запоріжжя затримали чоловіка, якого підозрюють у педофілії, і змусили з'їсти презервативи, які він захопив на зустріч з "дівчинкою".

Також ми писали про те, що у Харкові мешканці впіймали чоловіка, який показував дітям геніталії.

Нагадаємо, в січні у Київській області в місті Біла Церква затримали місцевого жителя, який здійснював розпусні дії стосовно своєї 15-річної падчерки і її подружки.