ru ua

"Повний абсурд": дівчина Сергія Рибалки прокоментувала сітілайти зі своїм фото в Нью-Йорку

"Повний абсурд": дівчина Сергія Рибалки прокоментувала сітілайти зі своїм фото в Нью-Йорку Фото: Анастасія Байбородіна (facebook.com/anastasia.vladimirovna.7)

Напередодні її знімки прикрасили Таймс Сквер

Дівчина народного депутата Сергія Рибалки Анастасія Байбородіна прокоментувала свої фотографії на сітілайтах в Нью-Йорку. Про те, що насправді їй подарував нардеп, вона розповіла на своїй сторінці в Facebook.

За словами Байбородины, знімки на Таймс Сквер розмістила її мама на честь дня народження. А ось Сергій Рибалка подарував їй iPhone.

"Повний абсурд": дівчина Сергія Рибалки прокоментувала сітілайти зі своїм фото в Нью-Йорку

Скріншот поста (facebook.com/anastasia.vladimirovna.7)

"Мені, звичайно, приємно таке увагу ЗМІ, але будь-які претензії до мого чоловіка - повний абсурд. Фотографії - це був подарунок моєї мами мені на день народження. А що стосується Сергія - він подарував iPhone. Всі свої гроші чесно заробив. Тепер працює на благо країни. Робить все, щоб просувати реформи фінансової системи", - написала Анастасія.

"Хай краще суспільство переживає з приводу нереальних витрат деяких корумпованих політиків чи прокурорів, які жодного дня не працювали в бізнесі, а тільки душать і знищують чужий. І деяким коментаторам повинно бути соромно. Вульгарність і заздрість - не найкращі почуття. Краще подумайте, що ви зробили для своїх коханих і для своєї країни", - додала вона.

До речі, стало відомо, які прикраси носять дружини депутатів і поліцейські.

Наприклад, народний депутат Максим Микитась задекларував 17 позицій прикрас з діамантами. А у дружини міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика є кільце з білого золота з діамантом у два карати. Коштує такий камінь від $20 тис.