ua en ru

Допоможіть знайти: у мережі розшукують хлопця, який зник у серпні по дорозі в Київ

Допоможіть знайти: у мережі розшукують хлопця, який зник у серпні по дорозі в Київ Сергій Шаповал (Колаж РБК-Україна)

Минуло сім місяців, але пошуки не дали результатів

У мережі розшукують Сергія Шаповала 1993 року народження, який зник у серпні 2017 року. За словами його сестри, 7 серпня 2017 року близько 22:00-23:00 він купив квиток до Києва з Олександрії з пересадкою в р. Знам'янка (так як прямих квитків не було). Дотепер про його місцезнаходження нічого не відомо. Про це повідомили на сторінці "Київ Оперативний" Facebook.

"Пропав брат - Шаповал Сергій Анатолійович, 24.07.1993 року народження, житель Кіровоградської області, Олександрійського району. Купив квиток 7 серпня 2017 року близько 22:00-23:00 в р. Олександрія до Києва з пересадкою в р. Знам'янка (так як прямих квитків не було). Біля метро в Києві його зустрічав брат, Сергій приблизно знав, де метро і як до нього пройти. Зв'язок обривається напередодні ввечері, (телефон був знайдений через час, він його втратив ще до виїзду)", - сказано в повідомленні.

Прикмети хлопця: худий, темні (ближче до чорних) волосся, короткостриженный, на голові праворуч над чолом рівний шрам 3 см, його видно під волоссям. На лівій руці збоку від плеча до ліктя велике татуювання з ієрогліфами.

Був одягнений: сині джинси, чорна куртка, чорна футболка з написами англійською мовою різних кольорів, чорні кросівки з 2 зеленими смужками з боків.

10 серпня родичі подали заяву в Олександрійський відділ поліції, відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України з позначкою "без вісті зниклий".

Минуло вже сім місяців, але пошуки не дали ніяких результатів. Родичі дуже просять допомогти тих, хто бачив хлопця.

Допоможіть знайти: у мережі розшукують хлопця, який зник у серпні по дорозі в КиївДопоможіть знайти: у мережі розшукують хлопця, який зник у серпні по дорозі в Київ

Допоможіть знайти: у мережі розшукують хлопця, який зник у серпні по дорозі в КиївСкріншот (facebook.com/KyivOperativ)

Нагадаємо, що у Кіровоградській області дитина провалився в яму і не зміг вибратися (фото)