ru ua

Допоможіть врятувати: 16-річна українка потребує дорогого лікування

Допоможіть врятувати: 16-річна українка потребує дорогого лікування Колаж РБК-Україна

У дитини гнійний менінгіт та кіста верхнього лівого щелепного синуса

Сім'я з Любешівського району Волинської області потребує фінансової підтримки. Небайдужих українців просять допомогти дитині в соціальній мережі Facebook.

"У дитини гнійний менінгіт, кіста верхнього лівого щелепного синуса! Щодня на лікування і препарати необхідно 3000-4000грн! Родина просить небайдужих людей підтримати їх фінансово у важкий період!" - зазначено в повідомленні.

Допоможіть врятувати: 16-річна українка потребує дорогого лікування

Карта ПриватБанк: 5168 7426 0079 8874, Байбула Тетяна Петрівна (мама дівчинки). Також можна зателефонувати за номером: 097 910 9892.

Фото: (facebook.com/БО''Крила для ангела'')

Нагадаємо, що під Полтавою однокласники захворіли на рак. Про лихо стало відомо близько місяця тому: одночасно у обох дітей виявили онкозахворювання. У Кості Макухи діагностували остеосаркому, а у і Інни Москвич - саркому Юінга 2-ої стадії.

Раніше у школі Києва дитина отримала важку травму голови. Мати постраждалої написала заяву в поліцію, вона звинувачує школу в ненаданні дитині медичної допомоги.

Ми писали, що учасниця шоу Голос країни потребує дорогого лікування. Крім проблем із зором, дівчинці потрібен препарат для стимулювання зросту. Три ампули цих ліків коштують більше 700 доларів.