Попрощайтеся зі шкідливими звичками: що ще потрібно зробити на новий місяць у березні

Попрощайтеся зі шкідливими звичками: що ще потрібно зробити на новий місяць у березні
Ілюстративне фото (pxhere.com)

Астрологи розповіли українцям, що обов'язково потрібно зробити під час молодого місяця

Астрологи розповіли про те, що молодик у березні 2019 року випадає на 6 березня і пояснили, що потрібно обов'язково зробити в цей період.

Перша фаза Місяця має настати в 18:05 за київським часом. Астрологи повідомляють, що з цього часу потрібно направити свій потік думок на позитив, так як найближчі кілька днів ідеально підходять для того, щоб загадувати бажання, мріяти і прощатися з шкідливими звичками.

У перші дні нового Місяця потрібно починати нові справи і будувати плани. Але для цього, як радять експерти, спочатку потрібно проаналізувати минуле і витягти уроки з неприємних ситуацій, які сталися останнім часом.

Перші дні молодого місяця відмінно підходять для того, щоб розлучитися зі шкідливими звичками і позбутися від негативних думок. Дуже важливо перед початком нових справ – закінчити старі.

Попрощайтеся зі шкідливими звичками: що ще потрібно зробити на новий місяць у березні

Ілюстративне фото (pxhere.com)

Також цей період збігся з Прощеною неділею – ці дні ідеально підходять для того, щоб пробачити старі образи, позбутися поганого настрою і рухатися далі.

Астрологи повідомляють, що в період молодого місяця люди менше сваряться, швидше знаходять компроміси, досягають взаєморозуміння, легше переносять образи і хвороби, а все задумане – втілюється в життя набагато швидше і ефективніше.

Повний Місяць у березні відбудеться 21-го числа, в 3:43 за київським часом. Цей період стане суперечливим і емоційним. Астрологи попереджають, що в дні перед повним місяцем, під час і пару дні після – загостряться старі конфлікти і протистояння. Для того, щоб уникнути негативного впливу – потрібно активізувати внутрішні сили і енергію, а потім направити їх у правильне русло.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що астрологи попередили українців про трьох знакових подіях у березні.

А також розповідали про те, що стало відомі, які знаки зодіаку розбагатіють у березні.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся